Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár Oszkár, Szabó Éva, és...

Molnár Oszkár, Szabó Éva, és még is a Jobbik a rasszista?

Figyelt kérdés

Sőt az egész Fidesz, és az egész MSZP szervezet tud róla és mi történt?

Hol hallottál Jobbikos politikusok szájából ilyet?


2009. nov. 11. 09:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
A Jobbik valóban rasszista,de a másik kettőt nem tudom kicsodák.És nem vagyok sem Fideszes sem MSZP-s.
2009. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

A Jobbik valóban rasszista


De mitől?

Hogy a média azt mondja?

2009. nov. 11. 11:18
 3/29 A kérdező kommentje:

Ujjuj!

Nagyon nagy baj van. Ha te nem tudod kik ezek az emberek, csak azt hogy a Jobbik rasszista, az az élő példája az agymosásnak. A szomorú pedig az hogy ott ülsz a gép előtt és nem is informálódsz, csak eszed a média mocskát. Hihetetlen. Hol az önálló gondolat?

2009. nov. 11. 12:12
 4/29 anonim ***** válasza:
26%

Tudod mi a szomorú????Hogy mindenki tudja hogy a jobbik egyértelműen rasszista.Ki akarják irtani a romákat...mi ez ha nem az??????Szóval kicsit gondolkodj ezen.

És pontozni tessék lefelé.De a szíved mélyén akkor is tudni fogod hogy ennek a kérdésnek semmi értelme.

2009. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ezt miből gondolod?

Hol halottad? Egyszerűen nincs alapja annak amit leírsz!

Szerintem addig jó a cigányoknak, amíg az elégedetlen embereket valaki összetartja.

Akkor lenne a baj, ha a kezükbe vennék a dolgok lerendezését.

Már láttam Szabolcsi faluba, kaszás-kapás összecsapást vagy 2 éve.

Karok lettek levágva és testek átszúrva. Átutazóban voltam, valahol Ököritófülöpös vagy valami hasonlón!

2009. nov. 12. 23:03
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Molnár Oszkár nem rasszista. Egy konkrét esetről beszélt. A Jobbik ellenben erősen rasszista párt, bárki, aki öt percig olvassa a jobbikosok hozzászólásait ezen az oldalon, meggyőződhet erről.
2009. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

"Ha te nem tudod kik ezek az emberek, csak azt hogy a Jobbik rasszista, az az élő példája az agymosásnak. A szomorú pedig az hogy ott ülsz a gép előtt"


Valóban itt ülök a gép előtt - és olvasom, hogy jobbikos terminológia szerint a cigányok retkek vagy orkok, hogy ki kell őket irtani, be kell őket zárni, ki kell toloncolni, hogy alsóbbrendűek, hogy genetikailag bűnöző hajlamúak, hogy magyar-cigány háború lesz, hogy faji háború várható stb.


Agymosás áldozata vagyok, ha kurucinfót és jobbikos hozzászólásokat olvasok? Szerencsére nem, mert nem hiszek nekik.

2009. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:33


Majd ha megeroszakolnak, kifosztanak es hulyere vernek akkor lehet hogy kikukucskalsz a kis liberalis fejedbol es megtudod hogy mi az a ciganybunozes.

2009. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

"

Valóban itt ülök a gép előtt - és olvasom, hogy jobbikos terminológia szerint a cigányok retkek vagy orkok, hogy ki kell őket irtani"


és mond már meg őszintén ki a f@szomnak hiányoznának a cigányok?

nap mint nap hallom az itteni emberektől buszmegállókba bárhol hogy hogy jártak a cigányokkal

50 60 éves embert megvertek stb

hát én mertem szólni neki "testvér szavazz a Jobbikra vessünk véget ennek az agyrémnek"

2009. nov. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

"Majd ha megeroszakolnak, kifosztanak es hulyere vernek akkor lehet hogy kikukucskalsz a kis liberalis fejedbol es megtudod hogy mi az a ciganybunozes."


Ez a sablonszöveg még az első brosúrából van. Nem lehetne újabban? Rendkívül álmosító, hogy június óta már vagy 300-szor megkaptam ugyanezt a mondatot alig átfogalmazva. Ti komolyan azt hiszitek, hogy a politizálás lényege betanult mondatok lélektelen ismételgetése? erre egy nyomorult papagáj is képes. Hát még egy jákó.


"és mond már meg őszintén ki a f@szomnak hiányoznának a cigányok?"


Mondd már meg őszintén, te ki a f@szomnak hiányoznál, ha mondjuk a Jobbik tervbe venné az elűzésedet? Nekem pl. nem. Akkor győzz meg, hogy nem lenne jó ötlet téged elzavarni innen. Halljam a szép érveket.

2009. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!