Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bukott baloldal október...

A bukott baloldal október 23-át miért használja fel mocskolódásra, hazudozásra, az ünnep megbecstelenítésére?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Mert csak az szokott mocskolódni, aki a saját nyomorba dőlt életét már nem tudja helyre hozni, hát megpróbálja másokét is nyomorba dönteni.
2013. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert ők a külföldi hatalmak, a bankok és a multinacionális cégek érdekeit nézik. Számukra semmit se jelent egy magyar nemzeti ünnep.
2013. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetro ***** válasza:
81%
hmm... melyik párt is volt az, amelyik akkora balhét hozott össze ezen a nemzeti ünnepen, hogy utána a csőcselék szét verte a fél belvárost Budapesten? hmmmhmm... a bukott baloldal volt az?
2013. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csőcseléknek nevezed a tüntető embereket, mint anno az 56-os forradalmistákat nevezték a kommunisták. tetro, nem is vártam tőled mást.
2013. okt. 19. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Fizetett választási hirdetést hallottak. (Mindenki bértollnok, aki az egyik oldalon a "bukott baloldal", a másik oldalon pedig az "Orbán-Simicska rezsim" eposzi jelzős szerkezetekkel él.)
2013. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%
Senki se fizetett nekünk, csak leírtuk az igazságot. Azért kéne fizetni csak nekem, hogy jót írjak az MSZP 8 évéről, de ajánlhatnának milliókat is akár, tisztességes magyarként hazudni én nem fogok, az biztos.
2013. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
A Fidesz tele van ex-kommunistákkal, de inkább elvtelen karrieristáknak hívnám őket.
2013. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetro ***** válasza:
86%

11.31

szerintem az 56-osok emlékét hányod telibe, amikor azt a csőcseléket, akik vadászcsúzlikkal rendőrök lődöztek, tüzet raktak a balett intézet állványzatából, és az andrássyn rugdostak össze előttem egy fotóst és szét a felszerelését csak úgy heccből, miközben az arcukat hősiesen fradisálakba burkolták, azokhoz hasonlítod akik meghaltak az ország szabadságáért. mondhatnám, hogy nem is vártam tőled mást, ha lenne egyáltalán gőzöm arról, hogy ki vagy te.

2013. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
A fideszes csőcselék szétverte a várost 2006.okt.23-án, innentől így evidens a kérdés is egy paradoxon.
2013. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Mennyit fizetnek a netes gerillapropagandáért, kérdező?
2013. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!