Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A roma büszkeség napja ellen...

A roma büszkeség napja ellen miért nem tiltakoznak annyian, mint a meleg büszkeség napja ellen?

Figyelt kérdés
Melegből eleve kevesebb van hazánkban, mint romából és valljuk be őszintén, kevesebb gond is van velük, mégis a meleg büszkeség napján ellentüntetők százait lehet látni, a roma büszkeség napján nem hallottam tiltakozókról.

2013. okt. 19. 20:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

"Egyébként mire "büszkék"?"

Arra, hogy volt lehetőségük felvonulni, mivel vagy a börtönbüntetés előtt, vagy után vannak.

2013. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
5%
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, nagyokat nevetek, csesszétekmeg, ne itt beszéljetek a pofátokat dugdosva, hanem menjetek fogjatok össze nagylegények és csapjatok össze velük! :D Istenem, annyira nagy a szátok itt, itt gyaláztátok a kivételeket is, általánosínotok. Ahogy mondjátok, fosnak tőlük, csak melegekkel tudnak emberkedni, a magyar a magyarral, most meg fülüket, farkukat behúzák, a nagy faszisták is, a jobbik is, a nácig is,mindenki csenben? Az meg csak hab a tortán hogy ti itt kielégítitek a haragotokat! És csodálkoztok ha rátok vannak kapva a romák? Én a helyetekben befognám a pofámat, és ezekután nem neten ugatni, én elszégyelném magam, hogy a saját népem ilyen meghunyászkodó bexari! Ha élőbe annyi hangotok nincs mint egy légy xar, akkor a neten h vegyenek titeket komolyan? El lehet magatokba gondolkodni jó mélyen.
2013. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsi lennék...ha lenne roma melegek napja, mivel indokolnák a tiltakozók a távolmaradásukat ?:LOL.
2013. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó: Jobb lenne nekik a (bent biztonságosabb) gépelőtt élősködőzsdit firkálgatni, neg stb ::D szánalmas.
2013. okt. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

A válasz egyszerű, maga a "melegfelvonulás" még a melegeket is megosztja..

Ez a Roma büszkeség napja meg szép volt, csendes kedves emberséges. Így kellene melegfelvonulást is szervezni!

19/F

2013. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

" Istenem, annyira nagy a szátok itt,

itt gyaláztátok a kivételeket is,

általánosínotok. Ahogy mondjátok, fosnak

tőlük, csak melegekkel tudnak emberkedni, a

magyar a magyarral, most meg fülüket,

farkukat behúzák, a nagy faszisták is, a jobbik

is, a nácig is,mindenki csenben? Az meg csak

hab a tortán hogy ti itt kielégítitek a

haragotokat! És csodálkoztok ha rátok vannak

kapva a romák? Én a helyetekben befognám a

pofámat, és ezekután nem neten ugatni, én

elszégyelném magam, hogy a saját népem

ilyen meghunyászkodó bexari! "


Inkább nektek kellene befognotok a pofátokat amikor csak brancsban vagytok nagylegények, túlerőben, és a gyenge, idős emberekkel szemben!


Ha emberetekre akadtok akkor lapítotok mint sz.r a gazban, szóval inkább te szégyelld magadat!


A másik meg ha odaállt volna a széljobb, vagy a normális emberek egyből telepofával relerasszistáztátok volna a fél világot szokás szerint.

2013. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%
Mindenre van kifogásotok. Minden cigány az idősrekre van specializálódva? Minden cigány lop? Mindegyik fél? Nem lehet mindenki ugyanolyan, mert unalmas lenne. Vannak nem kötözködös békés cigányok is, akik oda állnak egyeeül bárki elé... na mind egy Te ezt úgyis cáfolod, mert ugye valami írni kell.. Miért szégyeljem magam? Én nem mentem felvolnulni, nem lopok, nem rabolok, nem hazudok, akkor miért? Ó hogy rasszistának néznek? Már nem mind mik vagytok? Ha ennyire szenvedtek miért nem tesztek ellene, az nem kifogás hogy lelesztek rasszistázva, ugyanis azok vagytok, és neten is eláruljátok magatokat az egészvilág meg tudja nézni véleményeteket! Na mind egy a lényeg, hogy jobbiktól várjátok a megváltást, magatokon meg segítetek nem álltok ki egymásért és csak kifogásokkal jöttök ésk idegesít az, hogy neten nagy a szátok.
2013. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

" Mindenre van kifogásotok. Minden cigány az

idősrekre van specializálódva? Minden cigány

lop? Mindegyik fél? Nem lehet mindenki

ugyanolyan, mert unalmas lenne. Vannak nem

kötözködös békés cigányok is, akik oda állnak

egyeeül bárki elé... na mind egy Te ezt úgyis

cáfolod, mert ugye valami írni kell.. Miért

szégyeljem magam? Én nem mentem

felvolnulni, nem lopok, nem rabolok, nem

hazudok, akkor miért? Ó hogy rasszistának

néznek? Már nem mind mik vagytok? Ha

ennyire szenvedtek miért nem tesztek ellene,

az nem kifogás hogy lelesztek rasszistázva,

ugyanis azok vagytok, és neten is eláruljátok

magatokat az egészvilág meg tudja nézni

véleményeteket! Na mind egy a lényeg, hogy

jobbiktól várjátok a megváltást, magatokon

meg segítetek nem álltok ki egymásért és csak

kifogásokkal jöttök ésk idegesít az, hogy neten

nagy a szátok."


A nyivákolás helyett miért nem a társaidat győzködöd, hogy viselkedjenek normálisan?


Másokat meg ez idegesít, meg, hogy túlerőben keménylegények bizonyos társaid.

És titeket nyugaton is megutáltak, akkor mik vagytok?


De azt látom, hogy a rasszistázáson kívül mással nem tudsz jöni, és benneteket meg az alapján ítélnek meg, hogy bizonyos egyének milyen életmódot élnek, nem, hogy miket írogatnak :)


Egyébként áruld már el ti, hogy, mikor álltok ki egymásért? :)

2013. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha lett volna valami tiltakozás az lenne a bajotok!


Vagy netalán azért szervezték a "büszkeségfelvonulást", hogy hátha lehetett volna egy jót balhézni a tiltakozókkal?

2013. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Ó hogy rasszistának néznek? Már nem mind mik vagytok?"

Dik má, csak nem általánosítasz?

2013. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!