Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A roma büszkeség napja ellen...

A roma büszkeség napja ellen miért nem tiltakoznak annyian, mint a meleg büszkeség napja ellen?

Figyelt kérdés
Melegből eleve kevesebb van hazánkban, mint romából és valljuk be őszintén, kevesebb gond is van velük, mégis a meleg büszkeség napján ellentüntetők százait lehet látni, a roma büszkeség napján nem hallottam tiltakozókról.

2013. okt. 19. 20:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
a #12-ik soromat olvasd el, de fogadjunk nem jutott el a kis híg agyadig, hogy elkéne gondolkodni rajla? Mivan egy évbe egyszer van ilyen és felvagytok a neten lázadva te ki tejfelszájú! Történt valami bajod belőle? Volt balhé? Nem! Akkor meg mi a fax bajodvan? Bezzeg mikor a magyar szurkolók törnek-zúznak, ütikegymást mint a lovat, rongálnak többszázan, az mi?? Mind egy, úgyse érted meg hogy a romákat védem, a magadfajta fiú, ilyet képtelen felfogni, mer alapból gyűlölöd a romákat! És tudod miaz h alapból? Hogy általánosítassz,! Leírtam a véleményeb mit kéne tennetek, nem a gépen dumálgatni, erre olgogatsz, meg sértegetsz, miért nem gondolkodsz el magadon? Hogy miért nem, beszélek velük és térítem őket jó útra? Ez én is kérdezhetném tőled: te miért nem téríted a fajtársaidat hogy nem általánosítunk? Rirekt olyan kifogással jöttök, ami abszurd, én magam hogy oldjam meg a problémát? Mind egy... Én itt befejeztem veled, gyerek vagy még, komolyodnod kell hogy a szavaimat valahogy is megértsed, de ahhozz kevésvagy, cigány paranoiában szenvedtek, de örülök is neki!
2013. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

" a #12-ik soromat olvasd el, de fogadjunk nem

jutott el a kis híg agyadig, hogy elkéne

gondolkodni rajla? Mivan egy évbe egyszer

van ilyen és felvagytok a neten lázadva te ki

tejfelszájú! Történt valami bajod belőle? Volt

balhé? Nem! Akkor meg mi a fax bajodvan?

Bezzeg mikor a magyar szurkolók törnek-

zúznak, ütikegymást mint a lovat, rongálnak

többszázan, az mi?? Mind egy, úgyse érted

meg hogy a romákat védem, a magadfajta fiú,

ilyet képtelen felfogni, mer alapból gyűlölöd a

romákat! És tudod miaz h alapból? Hogy

általánosítassz,! Leírtam a véleményeb mit

kéne tennetek, nem a gépen dumálgatni, erre

olgogatsz, meg sértegetsz, miért nem

gondolkodsz el magadon? Hogy miért nem,

beszélek velük és térítem őket jó útra? Ez én

is kérdezhetném tőled: te miért nem téríted a

fajtársaidat hogy nem általánosítunk? Rirekt

olyan kifogással jöttök, ami abszurd, én

magam hogy oldjam meg a problémát? Mind

egy... Én itt befejeztem veled, gyerek vagy

még, komolyodnod kell hogy a szavaimat

valahogy is megértsed, de ahhozz kevésvagy,

cigány paranoiában szenvedtek, de örülök is

neki!"


Mocskolódás nélkül nem megy?

Előjött a metalitásotok!


(De van egy sanda gyanúm, hogy valami indentitászavaros libbant provokátor lehetsz inkább.)


És ne osztogasd a "tanácsokat" amikor a saját házatok táján nem tudtok rendet tenni!


Miért is nekem kellene meggyőzni másokat?

Hol van a nagy összetartásotok? :)

Ha azt akarod, hogy ne ilyen legyen sokak véleménye akkor bizony nem a többségnek kell tenni ellene akár tetszik, akár nem, hiába hisztizel!

Szerintem eléggé sokat próbált a többségi társadalom már segíteni rajtuk, nem csak M.o-n!

Az megint nem a magyarok hibája, hogy vannak akik nem élnek vele!


Itt te vagy gyerek szinten, és paranoiás is, úgyhogy jobb is ha befejezed alulmaradva, mert magyarázod a nagy semmit csak mellé faxozol, hígagyúzol, és akkor még a "sértegetésért" te puffogsz amikor én ilyen csúnya szavakat nem használtam.:)

Így aztán tuti nem fogsz senkit "meggyőzni"! :D


Ezzel a "gépen dumálgaltással" jönni még mindig elég gyenge indok, de még mindig jobb mint az olyanok akiket csak a balhézások éltetnek.

És arról is hallgatsz, hogy ha lett volna tiltakozás akkor meg az lenne a bajotok!

Gondolom így lett volna. Lehetne teleszájjal rasszistázni!


És te nem általánosítasz? Dehogy nem! Ki mondta, hogy utálom mindet?


És nem válaszoltad meg, hogy álltok ki egymásért, de gondolom miért.

2013. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Előző kommentelő, kár a gőzért, a 29%-os hungarofób cigánygyerekkel nem lehet vitázni.

A cigányoknál mindig annak van igaza, aki hangosabban kiabál. Ismerem őket.

2013. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

"Előző kommentelő, kár a gőzért, a 29%-os hungarofób

cigánygyerekkel nem lehet vitázni.

A cigányoknál mindig annak van igaza, aki

hangosabban kiabál. Ismerem őket."


Most büszke vagy a 60%-odra ? :D. Engen nem a százalékok hoznak extázisba, xarom le a százalékokat, amit akarok azt megmondom és lepontozhatnak úgy ahogy akarnak, kitérdekel nem ez határolja be ki milyen emberel, a való életben is legyen "60%-os" a szátok ott, csak, ott ugyanis 0-án vagyok. Magyarhomofób? Nekem csak magyar barátaim vannak, te mirőlbeszélsz, de ők nem net huszárok mint ti... aki előtted van meg ővele befejesztem felőlem írhat akámit nem pazarlok rátok egy betűt sem

2013. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"magyarhomofób" XD


Húúúú, kíváncsi lennék az arcodra, sok könyv nem lehet rajta. :)

2013. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
:D olyan szép fekete gyere adj egy puszit a boxosnak
2013. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 MrPifta ***** válasza:
aki itt kiabál a másikra, az a felvonulásokon is ezt tenné
2013. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Roma büszkeség menetében nem voltak provokatív plakátok ...

Pride pedig minden évben erre épít, így hívja meg a radikális ellentüntetőket. pl idén ilyeneket írtak a meghívóra. több orgazmust, kevesebb nácit. vagy a trafikos üzenet is egyértelműen politikai üzenetként értékel sok néző!

2013. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A homoszexuális felvonulás se érdekelte a kutyát se, amíg meg nem jelentek a politikusok, onnantól kezdve politikai erődemonstrációvá vált a felvonulás.

Pláne 2006 után, mikor az első számú közellenség, Gyurcsány és felesége + szdsz, mszp díszpintyek ott hergelték a jónépet a felvonulásban.


Politika az egész, nem kell bele többet látni.

2013. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!