Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a cikkről?

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés
www.kulturpart.hu/irodalom/16275/konyvegetes_magyarorszagon_itt_tart_a_szelsojobb
2009. nov. 11. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Pozsonyi egy elmebeteg, nem kellene túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Helytelennek és veszélyesnek tartom, hogy konzervatívnak és demokratának tartott újságokban ilyen alakok és más szélsőségesek írogathatnak.
2009. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
így kell híreket ferdíteni. imre/emmerich kertesz is "nemzetközileg is elismert" meg nobeldíjas mégis egy magyargyűlölő ember, aki egy kíváló műnek nem igazán nevezhető regény alapján kapta meg, amit sokkal régebben írt, és 2. része van csak az még szarabb íromány lett, nem is tud róla szinte senki. azóta is csak porosodik a könvye a boltok meg emberek polcain. és még ha ő lenne az egyetlen ilyen "magyar" író.
2009. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom mi baj van a szelsojobbal szerintem semmi.Az orszagot csodbe juttattak az mszp-s kommunistak.az izraeliek mar el is neveztek magyarorszagot kis izraelnek.Eladjak az orszagot a zsido kezben levo vilagbankoknak.Egy kicsit eroteljesebb fellepessel mar reg vissza lehetett volna szerezni az elvesztett teruleteket vagy legalabb autonomiakat kiharcolni.Csakhogy az a helyzet,hogy a gyurcsany bajnai korszak alatt tonkre ment az orszag.Itt mar nem eleg a mosolypolitika.Kemeny diplomaciai es politikai eszkozokkel kell fellepni szlovakia ellen.johet a szelsojobb.
2009. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
Szebb jovot!
2009. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Az nrg nevű héber lapot megnéztem a témával kapcsolatban.

Google fordítással itt nézhető meg:

[link]

Egy másik cikknél kommentek is vannak így olvashatsz véleményeket:

[link]


Remélem elégeett vagy!

2009. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
A fenti választ nem ide szántam. Ha látja mod törölje. köszi
2009. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A Magya Demokrata fideszközeli lap. Nemértem, hogy hozzák a szélsőjobbhoz.
2009. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pozsonyi Ádám egy viccnek tekinti a szélsőjobboldaliságot, és már tizensok éve is csak azért gerjedt rá, mert bosszantani tudott vele olyan embereket, akiket éppen bosszantani akart.

Bencsik András viszont túloz, amikor Karinthyt emlegeti. Ez csak egy piszkos punk, aki most nem azt üvölti, hogy "Anarchia", hanem hogy "könyvégetés". Szatírát nyomokban sem tartalmaz.

2009. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Olvastam a cikket és undorítónak találtam.

Egy pökhendi, pofátlan, tahó támadás a kultúra ellen.


Normálisabb országokban nem a könyveket rongálnák az emberek, ahogy a szerző tanácsolja, hanem inkább a szerzőt rongálnák...


(egy magyar szakos bölcsész)

2009. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Alakítsunk kis házi kommandókat. Három-négy fős csoportokban fésüljük át a könyvtárakat, és lopkodjuk ki, majd semmisítsük meg a ballib hazaárulás és ízléstelenség fekélygócait. Ha a kicsempészés nem megoldható, tépjünk a lapokba, firkáljuk össze, szellemi mérgezésre tegyük alkalmatlanná a futtatott senkiházik mocskait, mit hazaáruló médiánk minden szinten propagál.

Ne becsüljük le ezt a feladatot. A világ sorsa szellemi síkon dől el..."


">>Spiró ótvar, Konrád átok, Nádastól meg mindjárt hányok.<< Ez legyen a felállítandó kis szabadcsapatok indulója, kik hősi, szent harcba indulnak a magyar szellemi élet megtisztításáért. Erkölcsi gátlásuk ne legyen."


NO COMMENT

2009. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!