Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hagyná itt az országot?...

Ki hagyná itt az országot? Hova mennétek szívesen? Miért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Ausztriáig mennék, Burgenland, Bécs, Graz, nekem megfelel.
2013. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy véleményen vagyok az előző válaszadóval
2013. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én szlovákiai magyar vagyok, 5 éve átjöttem Magyarországra, de szerintem vissza fogok menni.
2013. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Három éve jöttem ki Hollandiába és nagyon megérte.
2013. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Elkéstél ezzel a kérdéssel. Én 2008-ban terveztem azt, hogy elhagyom az országot, ugyanis állandóak voltak az áremelések, a rezsi hónapról-hónapra csak nőtt, egyre több volt a megszorítás és az adóemelés, és a munkahelyek is sorra zártak be, valamint a munkanélküliség jelentősen megnőtt. Arról inkább nem is beszélek, mit műveltek az adóforintjainkkal és hogyan sikerült államcsőd közelébe juttatni Magyarországot a szociknak 2010-re...


Csak akkor mennék külföldre, ha a baloldali összefogás nyerné meg a választásokat, még egy ráadás az MSZP 8 évéből teljesen tönkretenné az országot. Remélem jövőre is meglesz a kétharmados győzelem, és fejlődhet tovább az országunk!

2013. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
usaba vagy kanadaba, de az usaba bejutni kb lehetetlen, kanadat meg elinteztek a ciganyok... viszont a penz nincs meg hozza
2013. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

2008óta undorító,és lelkileg nyomor Magyarországon élni.

Ez a bürökrácia,vadkapitalizmus,válság,Politikai pártok versengése,egymás úszítása,hátba szúrása,irigység.Egykori NDKból mennyien szöktek meg,az a menekülési kényszer halmozódik a magyarokban is manapság.

2013. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

én itthagynám, és biztos sokan meglepődnek, de sehová se mennék igazán szívesen, de muszáj lesz, ha akarok életet és jövőt.

egy ideje statisztikákat, gazdasági elemzéseket nézek, besézlgetek küföldiekkel, de az a baj, hogy nincs lehetőségem bizonyos dolgokra. szerintem ausztria az egiyk legjobb váélasztás, mert közel van és 4% alatt van amunkanálküliségi ráta, illetve kifejezetten keresi kaz olcsó magya rmunkaerőt.



"Elkéstél ezzel a kérdéssel. Én 2008-ban terveztem azt, hogy elhagyom az országot, ugyanis állandóak voltak az áremelések, a rezsi hónapról-hónapra csak nőtt, egyre több volt a megszorítás és az adóemelés, és a munkahelyek is sorra zártak be, valamint a munkanélküliség jelentősen megnőtt."


pont fordítva látom. elindultak egy lejtőn, aztán orbánék rátettek egy lapáttal, mostmár azt mondom, hogy még a mai mszp is jobb lehet mint a fidesz. bajnai is jobb lenne nála, már csak azért is mert nem mszps volt (látszott is a siekres kormányzásán), hanem független. sőt, jobb mint az mszp is. ő legalább elismert szakember, nem zsebdiktátor. és talán az egyetlen kormányzásra képes és potenciális ember az országban.


"usaba vagy kanadaba, de az usaba bejutni kb lehetetlen, kanadat meg elinteztek a ciganyok... viszont a penz nincs meg hozza"


usaba csak beházasodással, a lottós megoldást felejtsétek el. kanada jó választás egy átlagembernek, de akkor elég lenne nagybritannia is.

de pénz valsózínűleg jó ideig nem lesz rá. egyesült királyságban kb 2-300 e tartalék kell és kivisznek dolgozni, szállást kapsz. nem fogsz az ottaniakhoz képest jól keresni, de kb 2x jobban fogsz élni mint itthon.


"vadkapitalizmus" - ma nincs nagyon semmilyen kapitalizmus az országban, amikor államosítanak, és adókkal sújtják a vállalkozásokat. még a multik is kifelé mennek. inkább a kommunizmus felé haladunk.

2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen mindegy, a kormány örülni fog, mert a legtöbben hazahozzák a pénzt elkölteni!!!!!!
2013. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szívesen, de megtettem.
2013. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!