Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért van ennyi fideszes mert...

Azért van ennyi fideszes mert nincs jobb alternatíva vagy tényleg ennyien szeretik a Fideszt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

És egyébként "csak" 2 millióan támogatják a Fidesz és KDNP szövetségét, ami a választók negyede.



Ezzel a "Fidesz, rossz" jól meghatároztad a témát :D

2013. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan akartam így, legkisebb rosszat akartam kulcsszónak, de így jött össze. Módosítani meg nemtudom.
2013. okt. 21. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő.


Olyan aki tényleg imádja Orbán Viktort meg imádkozik hozzá, olyan kevés van.


Inkább csak azért Fideszesek, hogy ne jöjjön vissza az MSZP, jobb alternatívát pedig nem találnak.

2013. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább az miért van/lesz, hogy már megint annyian nem fognak szavazni se a Fideszre, se másra, amennyi ahhoz kell, hogy újra kétharmad legyen? Mert olyan, aki "csak a Fidesz", tényleg rém kevés van hála a Jóistennek!
2013. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát eddig mindenki megmutatta a foga fehérjét,legyen szó bármelyik pártról.Azt hiszem az elmúlt időszak intézkedéseit azért hozta a Fidesz,hogy még jobban bebetonozzák magukat még jónéhány évre.Ezért most úgy tűnik,hogy ők a kisebbik rossz.De ha ismét ők lesznek megszavazva,vajon akkor is ez lesz,vagy most csak húzzák a mézes madzagot és majd csak ezután jön a feketeleves?Ez itt a költői a kérdés.

Reménykedem abban,hogy maximum 3-4 választási ciklus után teljesen lemorzsolódik a jelenlegi felállás jobb- és baloldalon egyaránt.Addig amíg nincs jobb alternatíva marad a kisebbik rossz,igen.

2013. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akár hol járok nem fideszt támogató embereket hallok. Többnyire panaszkodás, szidalmazás, és mondjuk 10 főre jut 1 olyan, aki viszont vérfanatikus. Na az simán túlbeszélni azt a maradék kilencet, és tényleg ugyanazokat hajtogatja mint érveket, hogy miért a fidesz. Még gondolkodni sem hajlandó. Az ilyenek félelmetesek, de ugye arányaiban sokkal többnek tűnnek, mert sokkal hangosabbak mindenkinél!


Hozzá kell tennem, nem vagyok pártosodva, egyiket sem kedvelem jobban mint a másikat. Csak a tapasztalatomat mondtam el.

2013. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!