Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már így kibeszéljük az...

Ha már így kibeszéljük az apákat:Melyik a jobb alternatíva, ha sok pénzt keres apuka, de nem segít semmit a háztartásban, gyereknevelésben, játékban, vagy ha keveset keres, de amúgy mindent megtesz idehaza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 23:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,és csak ez a két lehetőség van,nincs vegyítés.
2011. jan. 6. 23:26
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A pénz nem minden!!! Nem kell, csak LEGYEN APA!!!! Előző kérdés kiirója!!
2011. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen második lehetőség. Még ha nekem nincs is szükségem a férjemre, csak a pénzére, de a gyereknek apára van szüksége!!
2011. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tuti nem lehetne mindkettő? :D pedig ez nagy álmom :S


én is apára szavazok mint igavonóra.

de ha picit figyelünk arra a háborús történelmi műsorra amit férjeink néztek még egy órája (;DDD) régen tényleg az számított, hogy a férj dolgozzon reggeltől estig, és minél több pénzt hozzon haza.

azért ez érdekes... örülök, hogy már babáznak velünk :) már amelyik :S

2011. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Még az első gyerekünknél azt mondtam volna, hogy az első változat: pénz legyen. Akkoriban sokat szűkölködtünk, én főiskola után mentem szülni, így csak gyest kaptam, a férjem nagyon keveset keresett. Szó szerint nagyon rossz körülmények közé süllyedtünk, még a házunkat is el kellett adnunk a pénzszűke miatt. Mindennaposak voltak a viták, majdnem válás lett belőle (ahol ugyancsak nincs apa mint a kérdésed második esetében), mindez a pénz hiánya miatt.

De ma már azt mondom mindenképp a második variációt választanám. Persze most már 3 gyermekünk van, lett ismét szép házunk, nekem is van munkám ahova visszavárnak, gyedet kapok, saját cégünk van, jól élünk. :)

De a kérdésed mindenképp elgondolkodtató, mert a nincstelenség rengeteg váláshoz vezetett már házasságokban és ott ugyancsak apa nélkül maradtak a gyerekek, max a heti láthatás erejéig.

2011. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít sok pénznek. Minket ő tart el (mint minden gyes-est a férje) de mellette megtesz itthon mindent. :))) Szóval van vegyítés. :)
2011. jan. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell,hogy mosogasson,porszívózzon,egyéb egyszerűségek. Bőven elég ha lefoglalja a gyereket míg én vacsi után ezeket megcsinálom(fél óra az egész). Minden egyebet délelőtt elvégzek. Utána tudunk együtt pihizni,játszani. Lóvé viszont kell!! Lehet lehurrogni ezért,de én is tudom milyen ha nincs elég. Attól,hogy melózik ezerrel még jut belőle nekünk is.
2011. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a következő a felállás: mindketten dolgozunk (Én is, kislányom 7 hónapos kora óta újra), az átlaghoz képest rengeteg pénzt keresünk. Apa a gyermekkel való foglalkozáson, játékon kívül semmit nem segít semmiben, max. felcipeli a kocsiból a bevásárolt dolgokat, meg néha elintéz ezt-azt, ha befenyítem. De legalább kislányommal foglalkozik mindig, amikor Én más egyebet csinálok, mivel Én csinálok igazából mindent. Egyenlőre jó így, nem panaszkodom, mert ennnél leginkább csak rosszabb verziók léteznek.
2011. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettő egvan egy apában, hál istennek.
2011. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a pénztől és a sok és drága ruhától-játéktól boldog az a gyermek.

Egyértelműen a második lehetőség.


Mi egyik hónapról élünk a másikra, de a kicsim boldogan rohan az apja elé minden nap. Apuka szerint EZ nem pótolhat semmit :)

2011. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!