Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tu. D valaki bizonyítékot...

Tu. D valaki bizonyítékot mutatni arra, hogy az alábbi lezsidózott személyek valóban élősködő bűnöző paraziták lennének?

Figyelt kérdés

Váncsa István

Verebes István


Bill Gates


Bajnait meg Gyurcsányt itt kihúztam a listából mert nem tiszták, de egyik se zsidó.


Az előző kérdésemben kaptam egy halom beszólást, hogy "zsidó mind", meg ha nem zsidózunk, akkor élősködő paraziták, stb.


Az előző kérdésnél egy zsidózó se tudott választ adni, hogy miért zsidózza a fent említett emberkéket.


Most ara lennék kíváncsi, hogy miért élősködő paraziták.


Utólag megint megjegyzem, hogy jobbik szavazó leszek, de a zsidózással nem értek egyet, a kérdésre válaszoljatok, nem kellenek a zsidós meg összeesküvés elméletes regények.


2009. nov. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Váncsa István a legjobb publicista ma Magyarországon. Tőle egyformán megkapja mindkét oldal a magáét, nem pártok, hanem az értelmes emberek oldalán áll. És mint ilyen, nem kedveli a zsidózást, meg nem is az egyébként.


Hogy miért veszik elő folyton?

Olvasd csak el a következő két cikket, és megtudod:


[link]

[link]

2009. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13

Én még ezelőtt soha nem hallottam erről a jóemberről, de meg kell mondjam, tényleg nagyon jó. Köszönöm a két linket. ;)


(Ja, bocsi az offért.)

2009. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Látod! Pontosan ezek miatt egy görény.

Mert duzzog a hatalomból kiesni készülő, hatalom miatt és ért, akitől nyálat csurgatva várja a megérdemelt jutalom falatkákat. Persze már tudja hogy a heti hetes jópofaságaiért nem fog járni neki a röpülő kockacukor. Aláz mindenkit és ellenségnek állít be, csak arról nem szól hogy az eddigi nyáladzását kiváltó „ inger „ MSZP-SZDSZ páros formájában, okozta a saját vesztét. Hogy Öszöd , az éhen maradása forrása, és nem lesz az elk”rást követően már sok, sok ingyen lakoma a szapulásai nyomán, bő lére eresztve. Mert még most sem az okokat kutatja, hanem szolgál, mint az eb amikor két lábra áll. Ez az ember az értelmiség

mérlegnyelvű zsenije, akinek véleménye lehet az igazság szobra? Ne vicceljünk már, mert a hátamra fekve nevetek. Talán a saját fajtájában kellene a válaszokat és a miérteket megtalálnia, mielőtt a „ magunkfajtákra” bélyeget ragaszt, csak mert a baloldalon elhelyezkedő bélyeghalmon már elkopott a nyelve.


Ezek után megkérdezed hogy mi a baj vele?


Tessék itt vannak a válogatott érvei amikkel indokol, de egy szó sem esik arról hogy mind az Angoloknál, mind nálunk, ki az akik valójában elk”rták!


sok „ifjú együgyű, ki hiányos intelligenciájával más, kultúrországban evőkészlet-tisztító sem lehetne",

Nemcsak a britek, hanem a dánok, a portugálok, a románok, nem is szólva a magunkfajta professzor asszonyról, egyszóval az Unió valamennyi ellensége

Például kordont bonthat a Kossuth téren, amint azt 2007. február elsején a komplett fideszes tantestület szemléltető oktatás formájában bemutatta.

Hogy egy aktuális példát vegyünk, Molnár Oszkár képviselő is ilyen útszéli lelemény, az egyik leghasználhatóbb.

2009. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Váncsa nem zsidó. Az ÉS veterán publicistája, liberális. A mostanában divatos, szabad kifejezéseket is használó, laza újságírói stílust (ld. Index, MaNcs) ő teremtette meg 20-30 éve. Nekem nem szimpatikus, bár tudtommal újságíróként dolgozik, nem "parazita".


Verebes zsidó, nekem ellenszenves, szerintem műveletlen, primitív alak, de őt sem kifejezetten nevezném parazitának. Tetszik - nem tetszik, valamiért népszerű. TV-s személyiség, újságíró stb., ebből él, szóval nem nevezném parazitának, bár kétségkívül nem kapál vagy követ tör (az lehet, hogy hasznosabb lenne).


Bill Gates nem zsidó. Kiváló üzletember és kiváló műszaki szakember (aki nem hiszi, az olvassa el az életrajzában a BASIC-es epizódot, hatalmas zseni ez az ember). Nem mondanám, hogy nem dolgozott meg a pénzéért, az én gépemen is számos Microsoft program fut, és elégedett vagyok velük. A Bill & Melinda Gates Alapítvány a világ legnagyobb átláthatóan működő filantróp alapítványa. Furcsa elképzelés, hogy ezt egy "parazita" alapította.

2009. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Már bocs, de a zsidó nem szitokszó, hanem egyszerűen egy ember származását jelöli.

Ha valamilyen oknál fogva azt mondják rám, hogy például sváb vagyok, akkor csak annyit mondok, hogy nem vagyok az és kész.

A zsidókkal is ez a helyzet, nem? Ha azok, akkor miért ne mondhatnák rájuk?

A világ legismertebb magyar embere Puskás Ferenc, akinek az eredeti neve Purczfeld (remélem jól írtam) és még a beceneve is "Sváb" volt.

Sose tűnt emiatt sértődöttnek...

Akkor egy zsidónak miért sértő, ha zsidónak mondják?

2009. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Aláz mindenkit és ellenségnek állít be, csak arról nem szól hogy az eddigi nyáladzását kiváltó „ inger „ MSZP-SZDSZ páros formájában, okozta a saját vesztét. Hogy Öszöd , az éhen maradása forrása, és nem lesz az elk”rást követően már sok, sok ingyen lakoma a szapulásai nyomán, bő lére eresztve."


Már amennyire értem ezt a végtelenül kaotikus szöveget, neked az bajod Váncsával, hogy egy baloldali talpnyalónak tartod, aki most azon búsul, hogy volt öszöd, de mégis masszívan ragaszkodik a baloldalhoz, merő seggnyalából. Akkor kommentáld már a következő cikkeket is, oké?


A legfontosabb, Gyurcsányról ugye, ha már szerinted Öszöd:

[link]


"Azért, mert ez a Franci gyerek elkúrta, mi másért."

Ezt nevezed te Öszöd-siratónak?


És még:

[link]

[link]

2009. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

17:50!

Kíváncsian várom a válaszod!

(És az első linket mindenkinek figyelmébe ajánlom...)

2009. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, azt hiszem, ez meg is válaszolja a kérdésedet.

Persze lehet, hogy csak nem jött vissza az, aki Váncsát nagy Öszöd-barát talpnyalóként értékelte, ugye ezt sem zárhatjuk ki.


De csak azért zsidózni és parazitázni valakit, mert esetleg más értékrendet képvisel, vagy mert nem ismerem, csak olvastam tőle egy fél cikket, és leragasztottam a "szemét libsi" címkével,nos, ez az elképzelhető legtahóbb hozzáállás a világon... Szerintem.

2009. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!