Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tu. D valaki bizonyítékot...

Tu. D valaki bizonyítékot mutatni arra, hogy az alábbi személyek valóban zsidó származásúak lennének?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc

Bajnai Gordon

Váncsa István

Verebes István


Bill Gates


aki tud az mondjon még, nekem nem jut eszembe több.

félreértés ne essék, egyiket se pártolom, sőt jobbik szavazó leszek valszeg, de ez az állandó zsidózást rohadtul idegesít már. Egyszerűen gyerekes, nevetséges lezsidózni mindenkit meg ez a baromság, h jönnek a zsidók és magyarország zsidó gyarmat, stb...


2009. nov. 10. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
4%

Itt egyszerűen leellenőrizheted ki a zsidó:

[link]


:D

2009. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem vagy túl értelmes.
2009. nov. 10. 19:42
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Elmúltam 70 éves, de sohasem éreztem, hogy a zsidók rosszabbak lennének másoknál.Sőt, sok mindent lehet tőlük tanulni, ami az ország, és polgárai számára hasznos lehet.

Persze, mikor sokan, támadják őket, akkor ez nem működik.

2009. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

"jobbik szavazó leszek valszeg, de ez az állandó zsidózást rohadtul idegesít már"


Engem is eléggé idegesít.

Amikor Jobbik gyűlésen voltam, és Morvai Palesztinát emlegette, a tömeg elkezdte azt skandálni, hogy "mocskos zsidók, mocskos zsidók". Vona Gábor és Morvai Krisztina olyan elnézően mosolygott erre a fejleményre, mint két bölcs szülő, amikor a gyerekük elesik a homokozóban.


Ha a zsidózás "rohadtul idegesít", akkor annak ellenére, hogy bizonyára vannak "nem zsidózó" Jobbikosok is, azért megfontolnám, hogy része akarok-e lenni ennek a szimbolikus szellemi közösségnek.

2009. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%
Verebes ő meg is mondta magáról, hogy körül van metélve, a többi szerintem nem biztos, hogy az. Igen drága politikusaink valóban eladták a copfosoknak az országot. Ezt maguk a zsidók mondták, hogy Magyarországot és Lengyelországot már megszereztük.
2009. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Kit tekintünk egyáltalán zsidónak? Azt, aki kipát hord, otthon a Talmudot mormolja, meg Hanukát ünnepel Karácsony helyett? Mivel a "zsidó" nem egy genetikai sajátosság, így csak vallási alapon lehet valaki zsidó, márpedig nem hinném a fentiekről, hogy zsidó vallást követnek. Vagy az a zsidó, akinek távoli felmenői között volt zsidó vallású? Mert ilyen alapon szerintem egy darab magyar se él Magyarországon, mindenkinek folyik az ereiben ilyen-olyan vér. Ez az egész zsidózás csak az éretlen tömegek heccelésére jó...
2009. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

hallottam sokat erről a megmosolyogásról igen, ha íyg volt tényleg, akkor nem éppen helyes. mondjuk ők is csak politikusok. Ha elkezdenek ott leteremteni, hogy 'ne zsidózzunk mán!!' akkor tuti vesztenek szavazókat, mert sok jobbikos igazából csak azért jobbikos, mert úgy érzik így tartoznak valahova, amolyan divatpolitizálás szerintem. De ettől még én úgy érzem, hogy a jobbiknak adok majd egy esélyt, a fidesz meg mszp nagyon leszerepelt már.


"Verebes ő meg is mondta magáról, hogy" válaszo, pls bizonyítékot, bármi hiteles dokumentumot. mondjuk verebesről talán el tudom még képzelni amúgy.



igen a zsidókat vallás alapján azonosítjuk, illetve picit mások, nem is tudom, általában a bongyor hajuk lehet árulkodó illetve a szemük. Gondoljatok az amerikai pitében lévő srác apjára.


nah mind1 ez most mind1 is.


a kérdésre válaszoljatok, volt ezer topic ahol ez ment, én most arra vagyok kíváncsi, hogy tud e valaki mutatni vmit arra, hogy az állandóan lezsidózott emberek tényleg zsidók e.

2009. nov. 10. 20:09
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
Verebes ezt konkrétan egy Heti Hetesben mondta, ha jól emlékszem, hogy igaz-e nem tudom, nem ellenőriztem le neki. Egyébként olyanról akarsz bizonyítékot, amit soha senki nagy nyilvánosság előtt nem fog kijelenteni, de egymás között mki tudja ki az. És ez inkább dicsőség hidd el!!
2009. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
a verebest talán még el is hiszem. de a többi? félrebeszélsz. Mért nem vallod be, hogy nem is tudsz semmit, csak ismétled amit a többi hülye kántál folyamatosan?
2009. nov. 10. 20:16
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, de amikor a kérdésedet olvasni kezdtem, már biztos voltam benne, hogy kikre fogsz szavazni. Azzal a hozzászólóval kell egyetértenem, aki fent megjegyezte, hogy nagyon egyértelmű az illető párt gyűlésein megjelenő emberek jelentős részének útszéli stílusban megnyilvánuló zsidógyűlölete. Ha nem értek egyet ezzel a gondolkodással, én biztosan nem érezném jól magam az ilyen táborban, és megfogalmazódna bennem, mit is keresek köztük...
2009. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!