Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te miért fogsz arra szavazni,...

Te miért fogsz arra szavazni, akire?

Figyelt kérdés
Úgyhiszem ilyen kérdés még nem volt, bár mostanában ritkán tévedek ide. Nem fontos párot mondani, csak egy rövid érvelést, miért arra szavazol akire?
2013. okt. 22. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Rájuk szavaztam, de velem kib*sztak rendesen. Mezőgazdasági vállalatom van, először jött az egy alkalmi 5.000Ft-os kamarai tagság, utána kiderül, hogy évente 5.000Ft, majd kiderül, hogy a bevétel után bekategorizálják a társaságokat, és a bevétel után kell fizetni (kb. 500ezer forint nekem). Remélem, hogy a saját választási vereség vérükbe fognak megfulladni, ezzel a Fazekas úrral együtt. Soha többet nem szavazok rájuk mutyis szemetekre. A baloldal ennél már jobb volt, nem volt ez a propaganda "Magyarország jobban teljesít".
2013. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nemtom melyik kérdésre akartá válaszolni, de hogy nem erre az tuti...
2013. okt. 22. 19:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretem a sört.
2013. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert a három nagy társulat közül az "enyémben" van a legkevesebb antidemokratikus megnyilvánulás.
2013. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
#1 vagyok, azt akartam érzékeltetni, hogy a baloldalra szavazok, mert a mostani kormány így k*baszott velem, és gyűlölöm a "Magyarország jobban teljesít" sablon szöveges kamu reklámjukat.
2013. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Én elsősorban meggyőződésből,mert nemzeti keresztény nézeteket vallok ezért támogatom a Fidesz-KDNP-t.Engem nem lehet üres ígéretekkel meggyőzni,mert nálam ez hit kérdése.
2013. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. a parlamenti felszólalások alapján

2. a mostani politikai játszmákban való szerepfelfogás alapján

3. kizárásos alapon

2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Úgygondolom, akire szavazok, egyedül ők hitelesek egy valóban új radikális változás elérésében, és mivel nincsenek bemocskolva a korrupció mocsarával, az egyedüli valóban összinte, józan paraszti észen alapuló politikát folytatják. Tökéletes párt nincsen, vannak hibáik, de az összes közül ők a Jobbikak. ;)
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Én elsősorban meggyőződésből,mert nemzeti keresztény nézeteket vallok ezért támogatom a Fidesz-KDNP-t.Engem nem lehet üres ígéretekkel meggyőzni,mert nálam ez hit kérdése."


Még száraz tények sem győznék meg? ;)

2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 büdösmacska válasza:
100%
Mert úgy vélem, hogy ez a párt a legkisebb rossz.
2013. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!