Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, balliberálisok feláldoznát...

Ti, balliberálisok feláldoznátok az életeteket Magyarországért, a magyar nemzetért, ha szükség lenne rá?

Figyelt kérdés
Mit vállalnátok be a nemzetért?

2013. okt. 23. 16:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem épp te és a hozzád hasonlók mocskolják itt a magyarságot. Mégis, hogy jössz te ahhoz, hogy azért, mert valaki nem jobboldali már magyar ellenesnek tituláld? Tudod szánalmas és pont, hogy ezért írtam a megvezetést, mert ezt művelte Orbán. Aki nem az ő oldalukon áll, az már nem szereti a hazáját.
2013. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
18%
És a baloldal hogy jön ahhoz, hogy kisajátítja a demokrácia fogalmát, és magát egyedüli demokrataként tünteti fel?
2013. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

A válaszokból is kiszűrhető, hogy a baloldaliak magyarellenesek, nemzetellenesek, csak te nem tudod értelmezni, na egy pár gyöngyszem:


"Semmit. Nem kellenek nemzetek, nem kellenek államok."

"Nem áldoznám fel. Nem vagyok igazi ballib egyébként. Ezért az országért az életemet? Ne vicceljünk már."

"mert ez az államnak meg nemzetnek nevezett foshalom mitt tett értem? már ha orbanisztánra gondolsz. az új hazámért viszont ha kellene fegyvert fognék."

"Nem, de két ember életének a megmentéséért igen. A nemzet nem létezik, kitaláció. Emberek léteznek."

"Azóta a "nemzet" nevében inkább csak a trógerságok történtek."


itt sokan tagadják azt is, hogy magyar nemzet létezik és van aki gyűlölettel van iránta! na ezek vagytok ti libbolsik!

2013. okt. 24. 15:30
 34/36 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát ha külső (idegen állam katonai, gazdaségi terrorja) vagy akár belső veszély fenyegetné (pl cigányok) a magyarságot ti ballibek részt vennétek a harcban a hazaáért, akár fel is áldoznátok életeteket a szabadság megőrzéze érdekében? Vagy inkább behódolnátok és elárulnátok Magyarországot?"


Ez a kérdés így nem mond semmit, a nacionalizmus ideológiájának a fogalmi rendszerét használod, de aki meg nem azon belül gondolkodik, az nem tud erre így semmilyen választ adni.


Mi fenyegetné az országot? Valaki ki akarná irtani az embereket? Akkor igen, harcolnék.


Valaki el akarná foglalni, de amúgy mindenki ugyanúgy szavazhatna, és semmilyen különbségtétel nem lenne az így létrejövő új állam állampolgárai között? Akkor nem érdekel, nevezz árulónak.


Ha kifejezetten listáznák a korábbi magyar állampolgárokat, és jogfosztottak lennénk, akkor megint harcolnék.


Ha a magyarok tennék ezt egy másik országgal, akkor is harcolnék - a magyarok ellen.


Ha csak egy területen vesznénk össze valakivel, az nem érdekel.


Ha az ott élő embereket is bántják, harcolnék.


Olyan, hogy gazdasági terror, nem létezik.


Ha belülről a cigányok fegyvert fognának, és szervezetten polgárháborút robbantanának ki, harcolnék.


Ha csak arra gondolsz, hogy sok gyerekük születik, akkor kinevetlek.

2013. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Ballib vagyok, mégis harcolnék!

Ha magyarok, vagy külföldiek el akarnák foglalni az országot, diktatúrát és kisemmizést hozva magukkal, az elsők közt fognék fegyvert! Ha más javára tönkre akarnák tenni az itt élő embereket (legyen az magyar, roma, meleg vagy nő), fegyvert ragadnék! Ha a jövő generáció megélhetéséről vagy biztonságáról lenne szó, akkor is.

A Magyar Honvédség tagja is akartam lenni, de sajnos eü gondok miatt nem vettek fel (-3,5-ös mindkét szemem).

Nem halnék viszont meg keresztény eszmékért, a szentkoronáért, meg hasonlókért. Csak ha az emberek szabadsága, biztonsága a tét.

2013. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább elmegyek külföldre történésznek vagy politológusnak
2023. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!