Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, balliberálisok feláldoznát...

Ti, balliberálisok feláldoznátok az életeteket Magyarországért, a magyar nemzetért, ha szükség lenne rá?

Figyelt kérdés
Mit vállalnátok be a nemzetért?

2013. okt. 23. 16:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Semmit. Nem kellenek nemzetek, nem kellenek államok.
2013. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
13%

Mohácsra gondósz, vagy Voronyezsre? Mer akkó nem.

Szatmárra, vagy Világosra? Akkó se!

2013. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
A nagy szabadelvűek beszéltek 56-ról és hogy szabadságot akartak, feláldozták az életüket. Csak az, aki ma szabad akar lenni, nem ugyan az, mint aki akkor akart. Ezek nem hogy az életüket, semmit nem áldoznának a hazáért.
2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem áldoznám fel. Nem vagyok igazi ballib egyébként. Ezért az országért az életemet? Ne vicceljünk már.
2013. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
nem ezért kell, hanem egy szebbért, 56-ban sem azért az országért áldozták életüket, hanem egy szebbért
2013. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Miért te mit vállalnál be, ezt ne csak a balibektől kérdezd. Vagy szerinted te nem olyan ember vagy, mint én. Különb vagy, esetleg ismersz, vagy így ismeretlenül magadat értékesebb embernek gondolod. Na szállj le.
2013. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én feláldoznám az életemet a magyarságért! És igen, mi jobboldaliak különbek vagyunk, mi tisztelünk mindent ami a nezmetünk, nem úgy mint az öntelt álokos komcsik és a libsik, akik csak mocskolódni tudnak és ksizolgálják a külső hatalmaka, ahelyett, hogy a saját népüket szolgálnák! De a komcsik és a libsik nem értik a nemzet fogalmát!
2013. okt. 23. 17:14
 8/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem, te egy szerencsétlen vagy, aki osztja itt az észt, miközben jó palira vesznek téged. Tartsd magad különbnek, csak nevetek rajtad, nagyon sok balib ismerősömnek a lábához nem érsz fel, már csak azért se, mert látom, hogy miket tesznek a közösségért, egymásért és próbálnak az országért.
2013. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy egy kalap alá veszel mindenkit. Attól még, hogy valaki ballib, az nem feltétlen jelenti azt, hogy minden szabad percében azon töpreng, hogy lehetne valamit idegen kézre játszani. A világ nem csak fekete és fehér. Tisztában vagyok a nemzet fogalmával, de azok a dolgok, amik itt zajlanak, azokkal nem feltétlenül tudok azonosulni. Ez a bajom. És ez nem feltétlen azért van, mert ballib vagyok.
2013. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
59%
mert ez az államnak meg nemzetnek nevezett foshalom mitt tett értem? már ha orbanisztánra gondolsz. az új hazámért viszont ha kellene fegyvert fognék.
2013. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!