Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy teljes kudarc...

Jól látom, hogy teljes kudarc volt a baloldal okt.23-ai fellépése?

Figyelt kérdés
Egymásnak üzengető, veszekedő politikusok, erőtlen, semmitmondó főszónokok (Bajnai és Mesterházy), nem túl nagy tömeg. Az külön hab a tortán, hogy Mesterházyba gyakorlatilag belefojtották a szót, és ő képtelen volt reagálni a bekiabálásokra, gépiesen felolvasott egy előre megírt, nem túl fantáziadús szöveget.

2013. okt. 23. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan! A posztkommunista magyarellenes erős végső vergődését láthattuk ma.
2013. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mivel nem voltál ott.
2013. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%

Pontosan, Viktor eltapossa ezeket a ballib szeparatista mozgalmakat, Magyarországon csak tisztességes politikusok maradnak. Ezt bizonyítja hogy ezen a "tüntetésen" alig 1000-en voltak, míg a Békemeneten több mint egymillióan, a nép nem kíváncsi az áruló baloldalra!


Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok!

2013. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Igazából az mszp és az szdsz bukott embereit láttuk.Erőlködtek,de nem megy már ez nekik,néhány bértapsoló csinálta a hangulatot,egyébként nagyon kevesen voltak.
2013. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2. Néztem a tévéközvetítést.
2013. okt. 23. 18:01
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, semelyik párt gyűlésén nem voltam, hogy elcsesszem ilyennel a szabadnapomat.
2013. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Mellesleg Orbán is felolvasott egy előre megírt, nem túl fantáziadús szöveget. Meg se kellett hallgatnom, mégis pontosan tudtam, mit fog összehablatyolni. Banánköztársaság, diktátor meg a bégető birkák. Ennyi a magyar kormányoldal, és külön balszerencse, hogy az ellenzék egy rakás csődtömeg.
2013. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Azért voltak pár százezeren ( nem egymillióan), a Békemenetnek csúfolt felvonuláson, mert a Fidesz szervezetten vitte őket Pestre. Ebben mindig is erős volt.De ja vu érzésem van, őket látva! A Rákosi időkben tüntettünk mindig "önként" a Nagy Vezér mellett.

A baloldal pedig sajnos, nem egységes.

2013. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
kudarc volt mint mindig, a balliberálisok bukása már előre borítékolható ezekkel a poszkommunista férgekkel (gyurcsány, bajnai, mesterházy) az élen!
2013. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Annak örülök, hogy a fideszes rajongótábor ennyire nem ismerte fel azt, miről szólt ez a délután. Annak nem örülök, hogy a Fidesz-központ korifeusai feltehetően nagyon is felismerték a jelenség lényegét. Az elkövetkező napok intézkedései (a médiaszövegek e szempontból indifferensek) igazolják-e a feltevésemet. Ha nem az MSZP-re és Bajnaira szállnak rá, akkor felismerték. De ennél is fontosabb, hogy a Műegyetem rakpart szereplői miként értékelik a jelenséget. Mert minden azon fog múlni. Ma még kétesélyes, talán ebben az évben még így lesz, de feltehetően januárban már lehet közelítő jóslatokat mondani. Meglátjuk.
2013. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!