Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-ban lévő emberek milyen...

A DK-ban lévő emberek milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés

Egy biztos: nem magyarok.

Tudom,hogy ezt szokás mondani mindenkire aki nem akar Nagy-Magyarországot meg nem nacionalista, de koránt sem ezen okok miatt jutottam erre a következtetésre.

(én ezt egyébként nem így gondolom, csak ha nem írtam volna le, biztos jött volna egy válasz,hogy csak azért mert ők nem nacionalisták)

De, amikor a román LIBERÁLIS(!!!) párt azt mondja,hogy elfogadhatatlan a székely autonómia...ÉS erre fel egy "magyar" párt azt mondja,hogy ez Románia belügye és nem kívánnak ezzel foglalkozni egy,egyébként több százezer magyart érintő kérdéssel...(ellenben ha a zsidókat vagy cigányokat kell védelmezni) akkor én erre a pártra a legnagyobb jó indulattal sem tudom azt mondani,hogy magyarok.

A liberálisokra mondjuk,hogy hülyék, "nemzetellenesek" stb és akkor azt látjuk,hogy a románoknál ilyen egy liberális párt, akkor mit mondhat egy nem liberális?!

Mert mindig az a válasz,hogy á ezek csak hülye libsik (a DK) és nem kell velük foglalkozni.

De nem mert a "hülye libsik" a románoknál megmondták a tutit, a román nemezt érdekeit képviselve, és ezt Magyarországon is megtehetnék a "liberálisok", de nem itt nem.

Liberalizmusra hivatkozva áskálódnak minden magyar érdek ellen, mivel ők nem magyarok, sőt inkább magyarellenesek.


(Azzal,hogy más nemzetiségűnek tartom őket nem zsidókra gondolok -mint ahogy hinnétek-, és fogalmam sincs,hogy mely más nemzet tagjai, de egy biztos hogy nem magyarok, és ezért nem értem,hogy mit keresnek ezek itt)


Látva milyen egy román liberális párt, szerintem a DK-t nem illeti meg a liberális jelző.De akkor ők mik?



2013. okt. 27. 19:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Pirézek
2013. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Nagyrészt zsidók.
2013. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem azért mert menő dolog lenne zsidózni, de tényleg azok, elég csak libajnaira gondolni...
2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%

ők internacionalista kommunista csökevények!

ezt a pofátlan nemzetellenességet már az mszp sem meri bevállalni a szavazásig! majd azután változni fognaka dolgok ott is! vissza fognak térnia régi hangok!

2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
szabadkőműves vallástalan zsidók
2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem, hogy zsidók.


Ilyenek minden országban vannak, sőt még rosszabbak is...


Egyszerűen antipatarióták, elég Vadai nyilatkozataira gondolni.

2013. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%
túlnyomó többségben eszkimók
2013. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

# 3:


Azért azt vágod, hogy a LiBajnai nem DK-s és szerdán pont azon vesztek össze az összbaloldali rendezvényen, hogy az MSZP és a LiBajnai féle E2014 nem veszi be a DK-t az összefogásba?

2013. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

ők a dk (legismertebb nevek):


gyurcsány ferenc

vadai ágnes

niedermüller péter

bauer tamás

gréczy zsolt

kerék-bárczy szabolcs

molnár csaba

vitányi iván

debreczeni józsef

varju lászló

2013. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
12%
Akkor elírtam! Most nem jutott eszembe, hogy gyurcsi vagy bajnai van a dk-ba de nekem kb egykutya ....
2013. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!