Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik rajonganak a "fizetést...

Akik rajonganak a "fizetést készpénzben" ötletért, mit szólnának ehhez?

Figyelt kérdés
Sétálnak haza a nehezen megkeresett havi 80-120 ezrükkel, és kirabolják. Kitől kapnak pénzt, amíg nincsenek meg (ha egyáltalán meglesznek) a rablók? Vagy ha egyáltalán meglesznek: bíróság, a pénz már nincs meg, esetleg polgári per? behajtás, és 2-3 év múlva talán meglett a fizu. Nagyon rossz dolog az a bank, ugye?

2013. okt. 30. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha meg nem rabolják ki, és mondjuk utalni sem akar sehova, meg félretenni valója sincs, hogy kamatoztassa, hanem mindet elkölti a környező boltokban, akkor meg jobban jár, mert semmiféle tranzakciós vagy kezelési költséget nem vonnak le belőle. Ez olyan, mint a biztosítás. Van olyan kockázatkerülő típusú ember, aki inkább köt mindenre biztosítást, és költ rá rendszeresen egy kisebb összeget, a másik meg kockáztat, és nem köt mindenre.
2013. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én speciel ismerek olyan számlát, aminél havidíj csak akkor van, ha nem vásárolsz a kártyáddal 40 ezer forintnyit egy hónapban. Amúgy meg csak a tranzakciós adót fizeted, kivéve ATM-ezésnél, de azt a jóságos Fidesz most ingyenesíti. Ha meg sokat költesz, még ingyenes készpénzfelvétet és pénzvisszatérítést is kapsz. Nem a bankokat kell utálni azért, mert az emberek hülyék utánanézni a számláknak...
2013. okt. 30. 21:14
 3/29 fospuska ***** válasza:
27%
30 évvel ezelőtt mindenki kp.-ben kapta a fizetését és kevesebb rablás volt,mint most. Igaz,kevéssé voltak liberálisak a törvények,a rendőrség nem volt impotenciára kárhoztatva és behajtócéggé silányítva.
2013. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem is kell utánanézni én legutóbb bementem a bankba, egyből mondták hogy egy ratyi csomagban vagyok és van egy jobb ami jóval kevesebb költséggel jár. Ez ilyen. Csak sokan ahhoz is lusták hogy végighallgassák, pedig az ő pénztárcájukra megy a játék.
2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

#3

30 éve mindenkinek volt munkája meg kapott annyit hogy megéljen.

2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 fospuska ***** válasza:
35%

"ha nem vásárolsz a kártyáddal 40 ezer forintnyit egy hónapban."


Árányom, aki kártyával fizet és családot tart fenn, az egy hétvégén elkölt 40 rongyot. Persze amíg anyu fizet mindent, addig ez nem probléma.

Mondanám: ha már kölcsönadom a pénzem a banknak, talá inkább nyalja ki a s..eggem, ne feltételeket támasszon.

2013. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Én készpénzben kaptam, kapom már lassan 15 éve, szerintem több pénzt szedett már le tőled a bank, mintha egyszer kiraboltak volna engem.
2013. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Amint tehettem, megszüntettem, minden banki kapcsolatom. Hosszú évekig jártam az országot, 100-500 ezerrel a zsebemben. Soha, senki nem akart kirabolni. Na persze, nem hangoztattam. Fizut meg nappal adják, ha fizuval a zsebben nem kocsmázol éjfélig,kicsi az esélye a rablásnak.
2013. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Árányom, aki kártyával fizet és családot tart fenn, az egy hétvégén elkölt 40 rongyot."

NEM MONDOD?!?!


"Persze amíg anyu fizet mindent, addig ez nem probléma."

Ütős érv! Vagy csak egy gyenge beszólás, mert érzékeny pontra tapintottam? ;)


"Mondanám: ha már kölcsönadom a pénzem a banknak, talá inkább nyalja ki a s..eggem, ne feltételeket támasszon."

Persze, hiszen te vagy a világ közepe! Igazából ki NE nyalja ki a te s-ggedet?

2013. okt. 30. 23:27
 10/29 fospuska ***** válasza:
32%

"Vagy csak egy gyenge beszólás, mert érzékeny pontra tapintottam? ;) "

Nem tudsz olyat mondani, amivel érzékeny pontra tapintasz, hiányzik hozzá ez-az a fegyvertáradból.


"Igazából ki NE nyalja ki a te s-ggedet?"

Vannak páran, akinek meg sem engedném.


"NEM MONDOD?!?! "

De mondom. Tehát pont semmire nem mész a "kedvezménnyel." De Te vásárolj nyugodtan-like a boss-kártyával. Valamitől csak trendinek kell éreznie magát az embernek.


Biztos SuperShop kártyád is van, gyűjtöd szorgalmasan a pontokat, aztán 5 év szorgos kuporgatása után veszel rajta 1db szuper nikkelezett fazekat ( ívesen kiképzett füllel a biztonságért!!! ).

Igaz, hogy addigra 2000 embert tartottál fel összesen 2 hétig a pénztárnál a "legyenkedvesmégegyszerzöldgombpinkódzöldgomb"-bal és 5 évre visszamenőleg 3000 oldalnyi táblázatban van rögzítve a komplett életed, de cserébe spóroltál 12000 Forintot, meg van otthon fazék. Ja, meg az érzés: "én is trendi vagyok". Biztos megéri. Sok sikert.

2013. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!