Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális és fajvédő szemmel,...

Liberális és fajvédő szemmel, hogyan lehetne a cigányokra jellemző, bűncselekményekre és életfilozófiára, gyűjtőnevet találni?

Figyelt kérdés
Talán abban egyetérthetünk, hogy speciális a helyzetük, tekintettel a hagyományaikra, a történelmükre, ahogy nem foglalkozott velük senki. Ezért speciálisan kell megoldani a problémáikat, ezért nem lehet nem nevet adni a fogalomnak.
2009. nov. 16. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Hee?
2009. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hee?


Ne nevess! Javasolj!


Valahol ilyen dolgokban kell elkezdeni a nemzeti együtt gondolkodást, vagy nem?

2009. nov. 16. 10:37
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

A probléma ott kezdődött, hogy ezt a két, különböző értékrendű és mentalitású népet "összekeverték". Ha megfigyeled, akkor a soknépességű USA-ban is a keveredés okozza a legnagyobb problémákat. Egyszerűen egyik nép sem akarja feladni a hagyományait és életvitelét, és ezt nem is lehet elvárni tőle.

Ha nem lenne kulturális keveredés, nem lenne probléma, mert minden lakostól el lehetne várni ugyanazt a viselkedést és vérmérsékletet anélkül, hogy felmerülne a "faji" kivételezés.

Én fehér bőrű magyarok között szeretek élni, és nyugtalanít, ha sötét bőrűek, idegenek közé kerülök. Olyan, mintha már nem is Magyarországon járnék, és zavar, hogy más kultúrájához kell alkalmazkodnom a saját országomban. Persze ezért megbélyegeznek, de attól még így látom.

Így hát nem akarom keresni a szavakat arra, hogy minek nevezzem a cigánybűnözést, nem akarok politikailag korrekt lenni, csak a saját fajtámmal akarok lenni és nem azon aggódni itthon, hogy miben alkalmazkodjak egy másik néphez.

2009. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődött, hogy ezt a két, különböző értékrendű és mentalitású népet


Értem a problémádat.

Az a baj hogy sok fajvédő, még soha nem járt igazán más etnikum közegében.

Azt hiszik hogy az egyik színes a másik fehér, és nem értik meg hogy még a szaguk is más.

Nem feltétlen azért mert nem tisztálkodnak, hanem mert más faj, mások a szokások, az elképzelések, az inger küszöb, stb és másként lehet elérni náluk dolgokat.

2009. nov. 16. 10:51
 5/16 A kérdező kommentje:

Jah, még annyit.

Senki nem kéri a cigányoktól, hogy vágják el a gyökereiket.

De azért egy általános Európai norma küszöböt át kellene lépni. Ahogy a négerek nagy része is megtette az USA ban az asszimilálódás és az elfogadottság érdekében!

2009. nov. 16. 11:00
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Az emberiség egy faj, én így tekintem. Aki bűnöző, az bűnöző, mindegy, hogy az íróasztal mellől teszi vagy másképp.
2009. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az emberiség egy faj, én így tekintem. Aki bűnöző, az bűnöző, mindegy, hogy az íróasztal mellől teszi vagy másképp.


Én megértem ezt a túlbuzgó liberálmániás hozzá állásodat, csak sem értelme sem megoldása nem lehet semminek. De azokat hogy véded akik a kisebbségtől szenvednek.

Hogy oldasz meg dolgokat ha nem annak megfelelően kezeled?

Írd le!!!

2009. nov. 16. 11:28
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem törlik a provokatív és sértő kérdéseket?
2009. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Úgy szeretem amikor valaki mindig bevágja "csak 1 faj van az ember, nincsenek fajok"...bla bla, szőrszálhasogatás, teljesen mindegy hogy fajnak vagy rassznak mondjuk (az angolban pl. a kettő egy és ugyanaz).


A kérdésre válaszolva: cigány vajdák kimondják, hogy van cigánykérdés. A liberálisok pedig? Megerőszakolt, megkínzott, legyilkolt nők és ártatlanok helyett a beteges elkövetők jogaiért és lelki világáért aggódnak. Az igazi gond nem a cigányokkal van, orvosolható a kérdés -vagy így, vagy úgy.

Veletek, lbierálisokkal van a baj: "Titeket kellene csonkítani, de nyaktól! A pedofilok különbek nálatok! Utolsó szemét gyilkosok vagytok!"

2009. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Miért nem törlik a provokatív és sértő kérdéseket?


Mert talán csak te érzed provokatívnak, és mások nem.

Hová tűnt a szabad szellem?

2009. nov. 16. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!