Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Aki nincs velünk, az ellenünk...

"Aki nincs velünk, az ellenünk van. "Szerintem ez a felfogás jellemző a mai szélsőjobbra is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja milyen időkre,milyen rendszerre volt ez jellemző.Azt veszem észre főleg ezen az oldalon,hogy a legtöbb "szebb jövőt" köszönő egyén gondolkodása is ezen az elven működik.Miért?
2010. ápr. 7. 16:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
az az érdekes hogy ma nincs szélsőjobb
2010. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen értelmetlen a kérdésed, mert két teljesen eltérő korról és ideológiáról szól!


Igen én tudom milyen időkre, de te nem. Mert akkor nem kevernéd a szezont a fazonnal.

2010. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
Én is ezt vettem észre. Fiatal vagyok és a környezetemben szinte minden más fiatal a Jobbikot élteti, és szélsőjobb tanokban hisznek, engem meg lekommunistáznak, amiért toleráns vagyok a melegekkel, külföldiekkel, baloldaliakkal szemben, nem az erőszakot gondolom mindenre a megoldásnak, és a Fideszre fogok szavazni.
2010. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
No, oszt definiáld nekem mi is az a szélsőjobb.
2010. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
a kérdés rendben van.
2010. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miért gondolják sokan ezt így. Vagy talán mégis... Van jónéhány normális gondolkodású Jobbikos is (nekem sincs semmi bajom a Fidesszel és szerintem jobb 4 éve lesz kormányzásuk alatt az országnak mint volt, csak azért vagyok Jobbik szimpatizáns mert ők jobban meggyőztek programjukkal és tetteikkel eddig, mint a Fidesz), viszont közülük csak nagyon kevesen járnak ilyen oldalakra, mint például a GyK. Szóval van sok normális ember közöttünk is, te keresgélsz rossz helyen :)
2010. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Képzeld tudom milyen időre vonatkozik.

A szélsőjobb alatt meg tudod jól kiket értek,de nem mondom ki,mert elkezdenétek hőbörögni.

2010. ápr. 7. 17:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

aki pedig jobbikos az sokak szerint kapásból náci meg rasszista antiszemita, stb. tapasztalat.


amit mondasz az igaz.. lenne, ha nem akarnád egy pártra diszkriminatív módon ráhúzni. ez emberi szokás, pont.

2010. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Én is ezt vettem észre. Fiatal vagyok és a környezetemben szinte minden más fiatal a Jobbikot élteti, és szélsőjobb tanokban hisznek, engem meg lekommunistáznak, amiért toleráns vagyok a melegekkel, külföldiekkel, baloldaliakkal szemben, nem az erőszakot gondolom mindenre a megoldásnak, és a Fideszre fogok szavazni.



Nem értem miről hadoválsz!


Honnan veszed hogy a Jobbik nem toleráns a melegekkel vagy a külföldiekkel!


A melegek éljék az életüket úgy ahogy akarják csak ne akarjanak polgárt pukkasztani.


A külföldiek jöjjenek érezzék jól nálunk magukat, sőt ha akarnak dolgozzanak itt, vagy kezdjenek vállalkozásba, de ugyan azokkal a feltételekkel mint a hazaiak.


Milyen erőszakra gondolsz? Legalább egy példát!

2010. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ha nem vetted volna észre, ez minden rendszerrel így van, nem csak a szélsőjobbal.
2010. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!