Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az hogy emberöléssel...

Mi az hogy emberöléssel gyanúsították meg a fagyasztót használó borászt?

Figyelt kérdés

[link]


A saját otthonomban oda teszem a fagyállót ahova akarom, ha akarom kólába töltöm, ha akarom borba. Ha pedig jön egy betörő és megissza az az ő baja.


2013. nov. 7. 14:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%

Egy tolvajjal kevesebb.

Akik meg a tolvajtól vettek bort:

Azt olvastam hogy a településen ahol élt köztudott volt hogy bűnöző volt.

Aki tőle vásárolt az tudta hogy lopott árút vesz.

Szóval nem ártatlan áldozatok hanem orvgazdák


:D

2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Emberölés szándékával semmit nem tehetsz sehova, se otthon se máshol. Ennyi.
2013. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"viszont egyáltalán nem láttam, hogy a "sértettetek" felelősségre vonták volna, mert BETÖRTEK tehát bűnözők."


Hogy vonják felelősségre, ha meghalt, te istenbarma?!!

2013. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Utolsó, legyen már egy kis fantáziád. :)


Néhány évszázada még megtörtént, hogy a halálra ítéltet kétszer akasztották fel. Értelemszerűen másodszorra már halott volt.


Sőt, egy templomi harangot (!) is halálra ítéltek Oroszországban, mert a cár halála után elrendelt kötelező csend közben kondult meg. Megvesszőzték, majd elásták a földbe.


Egy kakast is levágtak, mert rosszkor kukorékolt.



A büntetőjog csodákra képes! :)

2013. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 bumbi02 ***** válasza:

Tehát egyetértesz a veszélyes anyagok másokra veszélyes tárolásával? Kívánom, hogy a te gyereked is egy ilyen miatt haljon meg!


Egyetértesz azzal, hogy mondjuk a fiatal tizenéves gyermeked meggyilkolja valaki egy csínytevés miatt? Kívánom, hogy így legyen!


Fogd már fel, hogy senki nem a tolvajt védi! De őt már nem lehet megbüntetni, hiszen a "gazda" MEGÖLTE! Gyilkosság!! Nem ismered ezt a szót? Ennyire nem látsz a szemedtől?



1. Nem kell lopni, és beleinni más borába. Ez ilyen egyszerű.

2. Az hogy folyamatosan meglopnak, az nem csínytevés. Az károkozás. Bár jómagam nem fagyállót tettem volna bele, hanem valami jó erős hashajtót, de abból két üveggel.

3. Én úgy fogom nevelni a gyerekem, hogy nem iszik bele más borába, és nem veszi el azt, ami nem az övé. Engem is így neveltek, még anyámtól is megkérdezem, hogy beleihatok egy kortyot a sörébe. Azt hiszem ez az alap nevelés része, hogy ami nem az enyém, azt csak kérdezés után "használom".

2013. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
fb
2014. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!