Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyannal gyanúsítottak amit...

Olyannal gyanúsítottak amit nem csináltam és hazudtak is, lehet valamit jogilag kezdeni?

Figyelt kérdés
Behívtak nagyértékű betöréses lopásért, azt mondták egy óra alatt elintézzük, ehelyett bent voltam majdnem 24órát, nem csináltam semmit! Azt mondta a nyomozó, hogy megalapozott a gyanú, és több bizonyítéka van, ehelyett volt 1 szaros ujjlenyomat a rácson ami az enyém volt, és mivel kaját szállítok ez bárhol előfordulhat. A nyomozó szentül meg volt győződve arról, hogy én voltam... ügyvéd nélkül hallgattak ki, és a pofámba hazudta, hogy több bizonyítéka van, sőt a párom lent várt, neki is azt mondták.. Plusz fenyegetett mindenféle előzetes letartóztatással, hogy biztos én voltam, meg, hogy biztos megkapom a büntetésem.. közben semmit sem csináltam..
2012. szept. 30. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne is törődj vele,ilyenek a rendőrök leggtöbbje.

Jól p@csán kéne rúgni őket,hogy New-yorkba érjenek földet.

De ugye nem kerülsz előzetesbe?

Tanuld meg a rendőrök sokszor ilyesztgetik a gyanusítottat.

Nem tudja a rendőr,hogy ki volt,csak várja,hogy elszold magad,és úgy tesz,hogy te azt hidd,hogy ő tudja,hogy tevoltál csak szivat ki akarja veled nyögetni.

Amit nem fogsz kimondani,mert nem te voltál.

2012. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a munkahelyem is alátámasztotta, hogy vittem oda kaját...
2012. szept. 30. 21:17
 3/5 Komplikato ***** válasza:
0%
Azonnal nekik kell esni az ügyvéd nélküli kihalgatásért.
2012. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy másik topiknál ezt kibeszéltük.


A rendőr, ügyész és mindenki a mostani rendszerben abban érdekelt hogy a legkönnyebben lecsukható emberre húzza rá a bűntettet!

Ha nekiáll nyomozni akkor több ember neve is felmerülhet, nehezebb bizonyítani és a védőügyvéd is megkapja az össze nyomozati anyagot, tehát nem érdeke több nyomon nyomozni!.


És az röhej hogy már egy tanukihallgatásra is ügyvéddel kell menni mert különben rádhúznak a zsaruk mindent!


De ugye fidesz kiadta utászba hogy minden mutatónak javulnia kell!

Vagyis hivatalosan persze mindent alaposan ki kell nyomozni!

Nem hivatalosan meg bárkire akire lehet rá kell verni a balhét hogy nőjön az eredményesség!


Szép új világ!

2012. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

1. KÉRTÉL ügyvédet?


- Ha igen, és nem biztosították a lehetőséget --> ügyészség!


- Ha nem, akkor ne háborogj!


2. Mit érdekel, hogy mit mond, mivel fenyeget?


- Ha nem te voltál az elkövető, biztosan nincs több jelentős bizonyítéka (bármit is mond), és ezt nyilván te is tudod.


- Ha meg te voltál, akkor ne verd itt a nyálad!


Az a dolga, hogy a gyanúba keveredett embert szívassa, "megforgassa", fenyegesse. Ő nem tudhatja, hogy nem te voltál. Ez nem népszerűségi verseny, és nem a személyednek szól. Sajnos ez CSAK így működik, ezért a valamiképpen gyanúba keveredett "ártatlan" embereknek is el kell viselni ezeket a "kellemetlenségeket". Mindezek belátása pedig intelligencia kérdése. Szerintem!

2012. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!