Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik bal oldali pártra...

Melyik bal oldali pártra érdemes szavazni, és miért?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon aki bal oldali pártra fog szavazni
2013. nov. 8. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az MKKP-ra, mert ingyenessé teszik a sört.
2013. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ma Magyarországon az egyetlen baloldani párt a Thürmer-féle komcsi párt. Amit a mainstream média baloldalinak mond, az valójában a legvadabb kapitalista párt.
2013. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csakis az MKKP-ra, ők az egyetlen Magyarországi párt amelyikben nem csalódtam még.
2013. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha így vesszük, akkor a Fidesz is baloldali párt, mert pl. sok mindent államosít, csökkenti a rezsit, bevezette a közmunkát, stb., stb.
2013. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A baloldali pártok közül az LMP az egyetlen, aki valóban érdemes szavazni, mert ők még nem kaptak lehetőséget a bizonyításra.
2013. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Munkáspárt akik igazi kommunisták a többi kapitalista

[link]

Rájuk érdemes szavazni

2013. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os: szeretnél megint nyomorogni, szeretnél megint 1 fajta csokit a polcokon látni, szeretnél megint félve élni, vajon mikor jön érted egy fekete kocsi?


Agyhalál az ilyen emberek. Mondj már egy jó életkörülmények között élő kommunizmust (szocializmust).

2013. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kína.
2013. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak válaszoltam a kérdésre. Szerintem ez a legjobb a bal pártok közül. A többi nyomorgást teremt mint most is. Ők inkább a népért vannak. De ha nem tetszik hát nem.
2013. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
LMP
2013. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!