Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni, hogy a...

Mit kellene tenni, hogy a zsidók jobban érezzék magukat Magyarországon és Európában?

Figyelt kérdés

A zsidók 48%-a fontolgatja a kivándorlást, bár felmérések szerint ez a magyarokra is igaz.

Lehet, hogy a kettő összefügg és ha a magyarok biztonságban éreznék magukat, akkor a zsidók is.


[link]



2013. nov. 9. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Csak az olyanokat kellene deportálni, mint amilyen te vagy. A normálisak maradhatnának.
2013. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Ez ironia volt te. xD Ennyire nem érzékelni az iróniát..
2013. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
És miért lenne olyan szívszorító dolog hogyha elmennének európából a zsidók? Valami különösen nagy kincsek ők vagy micsoda? Én épp ellenkezőleg gondolom, nyugodtan mehetnek, ha kell a repülőjegyüket is fizetem.
2013. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
0%
Európa mindenképpen veszítene a sokszínűségéből.
2013. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 Stavros Blofeld ***** válasza:
100%
Istenem hogy mennyi agyhalott van. "veszítene sokszínűségéből" Corvinuson végeztél mint bölcsész te szerencsétlen?
2013. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
0%

Annyira unom, hogy ilyen primitív, személyeskedő kérdésekre válaszolgatok értelmetlenül, úgyhogy inkább nem is teszem.

Boldog karácsonyt!

2013. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 Stavros Blofeld ***** válasza:
65%
Egyem az érzékeny lelki világod te mimóza. Azért remélem nincs harag. Neked is boldog hanukát vagy mit...
2013. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
0%

Persze, nincs harag. Én sajnálom, hogy érzékenyen érintett, hogy szeretem Európa sokszínűségét.

Amúgy a karácsonyt ünneplem, mert keresztény vagyok.

2013. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Az európai sokszínűséget én is szeretem, egészen addig, amíg ez a sokszínűség nem arról szól, hogy Európán kívüli bevándorlókkal pumpáljuk tele a kontinenst.
2013. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
33%
jaj mindent eltúloztok. Mindig olvastam h írták h "kint jártam Londonban és az már nem is európai" na most 2 hete jártam itt és nekem igen is európai országnak tűnt nem pedig vmi iszlám nem tom minek. Igen láttam ott néger-t láttam arabot is, de nem úgy ahogy egyesek leírják h mennyire sok van belőlük csak időnként előfordult 1.
2013. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!