Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem szerettek az országunk...

Mit nem szerettek az országunkban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 21:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Azt, hogy munkáért csak játékpénzt kapok zsé helyett.
2013. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%

Az első válaszoló féle óbégatókat, akik nem veszik észre, hogy milyen szerencsések a világ 3/4-éhez képest.


Veletek az a baj, hogy hogyha svédek lennétek, akkor meg azért lennétek ugyanilyen depisek, mert nem éltek olyan jól, mint a norvégok. (mielőtt elkezdődik a "nehogy már Indiához, Afrikához hasonlíts minket típusú sablonduma)

2013. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én szeretek itt lakni.
2013. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
a liberálisokat, a hazaárulókat, az internacionalistákat és a kommunistákat!
2013. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
4-es egyetértek veled!
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

- Azt, hogy mindenki szélhámos, mindenki mindig be akar csapni, ha egy kicsit is kiszolgáltatott helyzetben vagyok (pl. csináltatok valamit).


- Azt, hogy az ország 90 %-a betegesen a múltba mereng, Trianon problémájával foglalkozik, a nagy Magyarországot sírja vissza, miközben a jelen problémáira senkinek nincs válasza.


- Azt a szörnyűséges züllöttséget, amiben az intézményes lopás és korrupció annyira természetes, hogy fel se tűnik, és bele se lehet bukni.


- Azt, hogy itt mindenki másokra pletykál, másokra panaszkodik, miközben ő is rosszul teljesít.


- Azt, hogy itt nincs semmilyen összefogás és szolidaritás. Nyugodtan elvehették például több százezer rokkant és beteg ember utolsó fillérjeit is, és küldhetik őket a halálba, senkit se hat meg, sőt a többség még örül is neki.


- Azt, hogy az emberek nem tisztelik egymás méltóságát, durván letiporják egymást, ahol csak tudják.


- Azt, hogy itt nincs becsülete a teljesítménynek, a valós munkának. Mindenki csak csalásból, lopásból, becsapásból akar megélni, aki meg nem tud, az éhen dögölhet.


Nincs haladás, nincs fejlődés, nincs jövő.

2013. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodtam most sokáig, de inkább megmondom, mit szeretek: semmit.
2013. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
magyarorszag egy ferto europa kozepen
2013. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy itt nem lehet megélni, csak vegetálni. Leglábbis annak, aki nem jómódú, és nem csal, nem korrupt, és nem lop.
2013. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én szeretem ezt az országot.

Egyedül a bizalom és az összefogás hiánya, ami megmérgezi.

2013. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!