Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják ezt a fórumot...

Miért tartják ezt a fórumot jobboldalinak, mikor a jobboldali válaszok vannak állandóan lepontozva?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 22:28
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
19%
A válaszok alapján, amiket a baloldaliak érvek hiányában lepontoznak?
2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki tartja jobboldalinak?
2013. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen az igazság mellett könnyű érvelni. De ellene csak pontozni lehet.
2013. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:

Ez teljesen változó. Van olyan kérdés, ahova csak balosok tévednek be, és ha feltűnik egy jobboldali, máris mínuszba lenne, ha lehetne addig lehúzni, mert sokaknak ez lelki megnyugvást jelent, hogy lepontozzuk a másikat,

De ez fordítva is igaz. Általában azok pontoznak lefelé, akik bár hozzászólni nem tudnak, cáfolni nem tudnak, de nem tetszik nekik az a válasz. Engem anno 36%-ig lepontoztak, és onnan kúsztam vissza 58-ra, pedig közelebb van hozzám a bal, mint a jobb....

2013. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A baloldaliak szerint pedig a jobboldaliak vannak többségben és pontozgatnak le.


Szerintem az a nézetkülönbség oka, hogy mindenkinek meggyőződése, hogy amit ő ír, az az isteni igazság, és ha nem 100% lesz, akkor bizony a honlap tele van ellenséges bérkommentelőkkel, mert ez máshogy nem is lehetséges, normális ember csakis egyetérthet.

2013. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!