Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a cigányok hőzöngen...

Miért csak a cigányok hőzöngenek a közmunka, a szociális kártya ellen?

Figyelt kérdés
Van sok magyar, akik ugyan így sajnos segélyekből kénytelenek élni, nekik még nem halottam a kifogásaikat.
2009. nov. 17. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
tudod a választ.
2009. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

tudod a választ


Sajnos én igen, de kíváncsi vagyok, hogy mások ezt hogyan látják!

Te nem ?

2009. nov. 17. 11:58
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

erre is tudod/tudom a választ.


"nem minden cigány hőzöng", "ne általánosíts minden cigányra", stb...

2009. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
nem hőzöngenek.
2009. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, én sem azt állítom hogy minden cigány hőzöng ellene, vannak normális cigányok is.
2009. nov. 17. 12:11
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
tudom, hogy nem mondod. viszont a cigányvédők ennyivel le is tudják a problémát, hogy nem minden cigány ilyen és akkor nincs is gond szerintük. (persze arra már nem mondanak semmit, hogy mekkora arányban találsz normális és nem normális romát)
2009. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem hőzöngenek.



Ahh nem hőzöngenek, csak már lázonganak!!

Akkor mi a bajuk a cigányoknak, a kártyával, a munkával, a csendőrséggel?

Ha nem akarnak bűnözni, és ingyen élni, hanem dolgozni és haladni akarnak? Mi ?


Most nyilatkozta a Sajóbábonyi boltos MSZP s hölgy, hogy a magyar lakosság retteg a cigányoktól.

Vona Sajóbábonyban van, és tárgyal a cigány vezetőkkel, és a lakossággal a lehetőségekről.

2009. nov. 17. 12:19
 8/17 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem mondod. viszont a cigányvédők ennyivel le is tudják a problémát


De ez is furcsa, hisz ha valaki csak a cigányokat védi, az nem rasszista? Hisz valaki ellen védi.

Ha pedig liberális felfogású, vagy nem a rasszt hanem az esetiség vizsgálata alapján véd, akkor hogy nem veszi alapul a sértettek vagy minden résztvevő jogait?

2009. nov. 17. 12:23
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

a rasszizmus igazából nem az aminek lennie kéne.

az igazi rasszizmus azt jelenti, hogy egy csoportot népességet rasszt fajt, stb úgy utálsz, hogy nincs rá okod.


Pl a négereket utálni a régi amerikai időkben valóban rasszizmus volt. Az, hogy a négernek át kellett adnia a helyét a fehérnek, ha nem, akkor börtön, ez rasszizmus. Az, hogy a nácik a zsidókat és igazából minden más nem tiszta német embert írtottak az rasszizmus volt.


Manapság a rasszizmus egy külön fogalom. itthon legalábbis. Hisz ez egy védelem pl a cigányoknak, ha egy cigánnyal bajod van, akkor rasszista vagy. Ha a cigánynak van vele bajod, akkor neki oka van rá, ezért ő már nem rasszista. Sőt aki a cigányokat védi a magyarok ellen, anank is "oka" van hisz a csúnya magyarok, stb.


Amúgy meg ez a liberalizmus egyik elferdült fajtája. Keverj össze egy hippit egy fontoskodó és agymosott embert és megkapod az itthoni liberalistákat.

2009. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
mondjuk én sem értem,hogy miért lázonganak a közmunka ellen a jogvédők,hiszen ha valaki munkaképes akkor igenis ne üljön otthon amikor annyi munkát el lehetne végezni a társadalom hasznára.a cigányokat megértem hisz kényelmesebb otthon gyártani a purgyékat és felkelni délben és sz.a.r.n.i mindenbe,mint dolgozni.
2009. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!