Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ellentmondás ez?

Nem ellentmondás ez?

Figyelt kérdés
Amikor Gyurcsány Ferenc azt mondta hogy: EL LEHET MENNI EBBŐL AZ ORSZÁGBÓL mindenki fel volt háborodva, habzó szájjal szidták. Ma meg csak azt hallom mindenkitől, hogy el akar innen menni, már szinte mindegy hová csak külföld legyen, és el is mentek félmillióan. Szerintem ez elég nevetséges.

2013. nov. 12. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi mi mi?
2013. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha neked anyád azt mondja, hogy takarodj el otthonról és soha többé nem akar látni, akkor szerinted gáz, ha te nem akarsz ilyen anya mellett élni és tényleg el szeretnél menni otthonról úgy, hogy soha többé ne lásd anyádat?
2013. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezõ: mi a f#szra akarsz utalni?
2013. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
volt egy érzésem, hogy a kérdés felfogása meg fogja haladni a válaszadók agykapacitását. Nem utalok semmire csak kérdeztem valamit, aki akar az reagáljon rá.
2013. nov. 12. 18:56
 5/13 Macungo ***** válasza:
0%

Annyian vándorolnak ki amennyien régen is.. És nem a Fidesz miatt, hanem a gazdasági válság miatt... Majd vissza jönnek tele bukszával és itt költik el a pénzüket..


Ha elmennek több munka marad nekem.

2013. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó, akkor megválaszolom, hogy nem ellentmondás ez.

nem értem, hogy mi ellentmondás van benne...

2013. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szia!

Nem ellentmondás, hisz azt mondta, hogy el lehet menni el is mennek.

Egy ilyen súlyú kijelentésre meg egyből szidással válaszolnának. Ha azt mondta volna, hogy nem szabad/kell elmenni, akkor azt nem tetszett volna sokaknak.

2013. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy ez így olyan mintha nem lett volna őszinte a felháborodás. Ha azt mondom egy embernek hogy festheti rózsaszínre az autóját, miközben nagyon szeretne rózsaszín autót akkor miért háborodik fel? Nem beszélve arról hogy régen meg az volt a bajuk hogy nem lehet elmenni innen a vasfüggöny miatt. Konkrétan ismerek olyan embert akinek anno fröcsögött a szájából a Gyurcsány takarodj, most meg nekem panaszkodik hogy ő el akar menni.
2013. nov. 12. 20:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a magyar nép bort iszik, vizet prédikál.
2013. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyurcsánynak ezzel a szövegkörnyezetből kiemelt kijelentésével szeretnek példálózni.


Ellenben ez így hangzott el az Országos Érdekegyeztető Tanács ülésén:


"Lehet Szlovákiával példálózni. És el lehet dönteni, hogy szlovák viszonyokat szeretnénk-e. Szlovák nyugdíjakkal. Persze, nem kell fizetni az osztalék után adót, nem kell! Nem kell fizetni annyi tb-t! Nem kell! De lényegében magyar árszínvonal mellett fele annyi a nyugdíj, mint nálunk. Ez a programja a munkáltatóknak? Én is tudok keményen kérdezni! Ez? Hogyan fogjuk kifizetni a nyugdíjakat? Hogyan? El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!”

2013. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!