Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért halad lassan az NWO (Új...

Miért halad lassan az NWO (Új Világrend) kiépítése?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 18:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert zsidók építik.
2013. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem építi senki.
2013. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert nem is épül??? Nem értem az embereket miért kell kitalálni mindig hülyeségeket. Most ez olyan mint régen a vallások bár a vallás nem hülyeség, de azért hogy mondjam nincs sok valóság alapja. Az új világrendben hívók szemben a vallásokban hívőkkel még egy gyenge, semmit tevő emberek.
2013. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert hétmilliárd ember nem szeretné. Csak az a maroknyi illumináci. Le vannak tojva.
2013. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Mert talán nem is épül semmi ilyesmi?


Most komolyan, ti tényleg azt hiszitek, hogy ha valóban pár ember kezében van a világ kormányzása, akkor nem tudnák bevezetni ezt a xart?

Tegyük fel, hogy egységesíteni akarják most egyelőre csak a fehér ember által lakott országokat (ugye a nagy NWO fanok abban hisznek, hogy a fehérek lakta országokat már mindenféleképpen leigázta a gaz és sötét Illumináti, így vegyük csak ezeket).


Szerinted 5-10 év folyamatos propagálás mellett nem tudnák annyira kimosni a lakosság 90%-ának az agyát, hogy simán meg tudnák lépni az EU, USA, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland egységesítését? Dehogynem tudnák. Folyik ilyesmi? Látod nyomatni a TV-ben? Nem. Mert nincsenek ilyen törekvések.

2013. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Így van ennek ellenére én nem elleneznék egy eu tagok általi össze olvadást. Bár kérdem én miért is lenne olyan rossz ha lenne egy világ kormány?? Tehát szidják h ezt meg azt akarnak csinálni de mi ebbe a rossz? Mert én annyira nem látnám szörnyűnek legalább egységesítené az emberiséget egyébként, ha majd az emberiség oda jut h esetleg idegen értelmes lényekkel találkozik akkor az összefogás úgy is szükség lesz amivel emberiségnek lesz egy egységes irányítása ( bár ez még csak az én kis fantáziám) .
2013. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Vadkan01 ***** válasza:
Amint becsődöl az USA, egyből felgyorsul a folyamat, aztán majd odacsaphatunk az orruk alá.
2013. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Szerinted 5-10 év folyamatos propagálás mellett nem tudnák annyira kimosni a lakosság 90%-ának az agyát, hogy simán meg tudnák lépni az EU, USA, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland egységesítését? Dehogynem tudnák. Folyik ilyesmi? Látod nyomatni a TV-ben? Nem. Mert nincsenek ilyen törekvések."


Akkor elmondom neked, hogy az európai unió is a billderberg csoport (gyereke).

2013. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
hagyjad már azt a Bilderberg szakkört azok csak csak régi vén politikusok gyűlése.
2013. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"hagyjad már azt a Bilderberg szakkört azok csak csak régi vén politikusok gyűlése."


Én még olyan zártkörű szakkörről nem halottam, amit csak vezető politikusok, és a globális elit látogat. A nyilvánosság kizárásával.

2013. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!