Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új világrend valóban...

Az új világrend valóban tökéletes lesz?

Figyelt kérdés

Mivel egyik tv adón már bejelentették, hogy az új világrendben a főszerep a spiritualitás, egymás tisztelete, béke, harmónia lesz. Ezért hallatszik minden nap el minden tv adón, hogy: istenem, meg jézusom, meg különböző erre utaló jeleket mutogatnak: kereszt, stb...


Szívesen összeállítanék erről egy videót, hogy bebizonyítsam, de ha felvenném a tv adóból ezeket a műsorokat, és feltenném a youtube-ra, a tv adó rögtön töröltetné.


Egyszóval a tökéletes világrendet hírdetik. Mindezt úgy, hogy az emberek hitét akarják megváltoztatni, annak érdekében, hogy ne legyenek ellenállók még véletlenül sem.


De: A hit nem eladó, mert mindenki abban hisz, amiben akar. A hit az utolsó vára az embernek. És ha a hitedet változtatják meg, onnantól tudnak akárhogyan irányítani.


Új tökéletes világrend? Ok. És akkor mégis miért megy fel mindennek az ára folyamatosan? Miért éheznek az emberek még mindig? Miért van még annyi munkanélküli a világban? Miért vannak háborúk?


A háborút, egymás elleni haragot törvényekkel lehet e megakadályozni? Nem!



2012. nov. 30. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, az a probléma, hogy abszolút nem értem, hogy miről beszélsz és szerintem egyáltalán nem vagyok egyedül. :D

Bocsi, de tényleg nem. :)

2012. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Na ez egy hülyeség! Ez az "új világrend" egyeseknek biztos jó lenne, de nem nekünk.
2012. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Lesz új világrend. Mindezt úgy, hogy mi észre sem vesszük, és már át is léptünk. Elég néhány törvényt hozni.


A gyerekeknek az óvodában kevesebb sóval főznek, az embereket lebeszélik a dohányzásról, valamint arra biztatják őket, hogy fogyjanak le. Beakarják szüntetni a Jobbikot, (mint uszító csoportot). Bejött a 3 csapás törvénye, stb... Ezek arra valók, hogy az embereket védjék. De nem véletlenül!

2012. nov. 30. 21:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez eddig jó, de nem ilyen egyoldalúan kellene megvalósítani.

Az összes uszító csoportot betilthatnák.

A hitet csak gyenge jellemek esetében lehet megváltoztatni.

2012. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A hitet csak gyenge jellemek esetében...


De miért kell megváltoztatni ehhez? Mások szerint egy globalista (sátáni) világrend lesz, ahol minden összedől: részvény piacok, valuta. Valamint egyre több háború lesz.


De nekem ez a kihírdetett spirituális világrend (melyben elmondásuk alapján, ezen a napon egy nagy koncertet tartanak, ott lesz pl: az F.O. System az utolsó üvöltés zenéjükkel) sem tetszik. Mert továbbra is lesznek háborúk és éhezés. És ez nem nézettség kérdése. Mert van most egy autós reklám, a végszója: Egy új világ vár!

2012. nov. 30. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne nézz ennyi tv-t.
2012. dec. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem csak a tv-ben van, hanem az interneten, újságokban, rádiókban. Ez egy összeesküvés-elmélet. Mert ma is létezik a titkos társaság. És a Ku klux klan is létezik még.: [link]


És a jelük nem a vodafone logójához hasonlít? Nem? Biztos a t-mobiloshoz. Szerintem.

2012. dec. 1. 01:21
 8/15 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes! Az egyik tv adó weboldalán visszakerestem ezt a világvége riportot, és vártam Balázst (most már tudjátok melyik tv adóról beszélek), de elmaradt. Mert kivágták a vele készült riportot, ami pontosan a lényeg lett volna. Pedig tudom, hogy ez a műsor volt az amit a tv ben láttam azelőtt 1-2 hónappal, és hogy balázs is benne volt pontosan a csillagász riportja után. Mivel ezt a műsort (a világvége riportot) már felvettem egyszer hypercam-el. Csak kitöröltem a gépemből. És tudom, hogy benne volt.
2012. dec. 1. 02:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem baj! Találtam egy programot: Diskdigger, ami képes visszahozni a törölt videokat és képeket. Hátha megtalálom ezt a 2 hónappal ezelőtt törölt klipet Balázzsal. Mert úgy látom, 3 évvel viszamenőleg is talál fájlokat amit már kitöröltem és vissza lehet állítani.
2012. dec. 1. 02:34
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor most ezt olvassátok el, érdekes lesz. Ez nem az új világrendről szól, érdemes elolvasni, meret ez nem h*lyítés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2012. dec. 1. 05:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!