Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek, hol lehetne...

Új Magyar Változás kérdése:

Szerintetek, hol lehetne tagokat toborozni egy új politikai párt alapításához? Olyanokat, akik tenni, tenni, tenni akarnak a nemzetünkért.

Figyelt kérdés
Szerintem sokan vagyunk akik "kiábrándultunk" vagyis rá ébredtünk, hogy valami nincs rendben ebben az országba.Szerintem tele van ez az ország csupa klassz, nagyszerű személyekkel, akik változást szeretnének. Ti szeretnétek változást?

#Magyarország #változás #politika #tag #kezdőlépés #új látás #néző pont #jó cselekedetek
2013. nov. 17. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírod az elképzeléseid, engem érdekelne, én is ezen gondolkodtam.
2013. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg hatalmas szükség van még egy kibeb¤szott pártra, már csak az segíthet rajtunk, apám...
2013. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen fórumon amit sokan látogatnak.

Nem árt ha vannak alapelvek és sarkalatos szempontok amivel tudnak sokan azonosulni.

Mert ez a "változás mert sokan vagyunk akik kiábrándultunk és azt gondoljuk valami(!) nincs rendben" elég kevés Közhelyes és elcsépelt duma.


Rakd össze kik lehetnek ezek-Célcsoport.

Rakd össze, miben kellene változtatni-Program.

Rakd össze mi az ami nincs rendben- Elhatárolódás és kritika.

Konkrétan mitől is lesz "kalssz" a minősítése azáltal az embereknek ha egyet értenek veled-Követendő példák életfelfogás eszmerendszer amik vagytok és ami mögé fel lehet sorakozni stb.

Aztán kell még egy jó név és egy pár szavas szlogen vagy üzenet ami a lényeget közli és megszólítja az embereket.

Minél eredetibb és ütősebb.


Nem elég tenni,nem árt ha tudod hogyan és mit.

2013. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos a mostani törvények szerint csak pártok irányíthatnak, ezért ezen kellene változtatni, mert a pártoskodás csak pártokráciát hozott ! Alkotmányozó nemzetgyűlést kell összehívni, új alapokra helyezni a politikai működést mint rendszerváltáskor és a civil társadalmat is bevonni a kétkamarás parlament kialakításával, új választást kiírni, amiben csak a közvetlenül megválasztottak alkothatják a törvénykezést a felsőházban, az alsóházba delegáltként fizetés nélkül minden társadalmi és civilszervezet, párt, szakszervezet egyház stb. vehessen részt taglétszám arányosan.
2015. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!