Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írtok pártpolitikával...

Ozmium42 kérdése:

Miért írtok pártpolitikával kapcsolatos kérdéseket ebbe a kategóriába, mikor a pártpolitikának saját kategóriája van?

Figyelt kérdés
Ami ráadásul a kihalás szélén tengődik.
2013. nov. 18. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért foglalkoznak Magyarországon még mindig ennyien a pártpolitikával, amikor egyre inkább szembetűnőbb, hogy egyik kutya, a másik eb.
2013. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert ezt adja ki előbb, és nem látják sokan, hogy van másik külön kategória ennek, vagy egyszerűen nem tudnak különbséget tenni
2013. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hova írják? A magyar politika és a pártok témaköre nem elválasztható.
2013. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon is elválasztható. Úgy látom, az első válaszoló is el tudja választani, meg én is. Közügyekkel való foglalkozás és szélhámos pártokkal és rajongótáborukkal való spekulatív idétlenkedés közé nem szabad egyenlőségjelet tenni. Nézzétek már meg a kategóriát, és gyűjtsétek ki, amik nem a pártokról szólnak, na, azok valók ide, a többi meg a Pártok, kormányzás kategóriába.
2013. nov. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!