Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a néhány válaszoló, akik...

Az a néhány válaszoló, akik minden alkalmat megragadnak a Fidesz mocskolására, miért nem írják le azt is, hogy kit látnának szívesen kormányon?

Figyelt kérdés
Van néhány kommentelő, akiket a százalékok, meg a stílusuk alapján könnyű beazonosítani. Minden lehetséges kérdésnél leírják, hogy a Fidesz a legkártékonyabb, és más közhelyek. Ha már ennyire gyűlölik a Fideszt, miért nem javasolnak pártot, hogy mi is megvilágosodjunk?

2013. nov. 19. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel egy modern ideológiát követ nekem már az bejön. A környezetvédelmet fontosnak találom és ennek az irányába kell elindulni a gazdaságnak. Nincs tagjaik között ex-kormánytagok akik széthordták az országot. Normális politikát folytatnak normális hangnemben, van bennünk egy kis liberalizmus is. Nem államosítana vissza mindent mint a fidesz, de azért nem is herdálná szét az állam vagyonát úgy mint a szocik. Mivel nem voltak kormányon nem tudom milyenek lehet ők is csak szét basznák de úgy általába véve tetszik a gondolkodásuk. Nem túl nacionalista, de nem is a külföldi tőkét akarja kiszolgálni. Hát úgy ezek tetszenek.
2013. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem "nagykoalició "kéne,mint ahogyan a németeknél van. A politikai minimumokban meg kell állapodni,és azt egy" nagy" asztalnál regisztrálni kéne.Ez kötelező lenne betartani.

Az nem megy,hogy állandóan egymást mocskolja mindkét oldal.Ha ez tavaszig igy fog menni,mindenkinek mindentől elmegy a kedve, Ez kibírhatatlan lesz,jobb lesz innen elbujdosni.


Összegezve:sokkal összetartóbbnak kell lenni,mert csak ez vezet eredményre.

2013. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Macungo ***** válasza:

Azért nem jogtalanul ócsárolják a Fideszt. Amióta ők vannak a kormányon, a mi családunk kb. 40 ezerrel kevesebb pénzt visz haza.


Gondolom nincs gyerek és mindenki minimálbéren van bejelentve...


A testvéremnek külföldre kellett költözni, mert tőlük 60 ezret vett el és itt már nem tudtak megélni a 2 gyerekkel.


Na ez hogy lehet én még egy meg sem született gyermek után is kaptam családi adókedvezményt 6 hónapos terhességre 60.000 Ft-ot a 140.000 Ft-os bruttó bérem után.. Ezekre annyira kíváncsi vagyok, hogy miképpen esnek meg ilyenek amikor én is ugyanabban az adórendszerben adózom...


Egyik kormány sem tökéletes, de az előző legalább nem volt ennyire pofátlan.


Szerintem pofátlan igazán ők voltak..

2013. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez: Az igaz,hogy a minimálbér,és az a körüli,gyerektelen,vagy nagy gyerekkel élőknek ez a kormány nem sokat ad,és nem is fog. Őket már nem kell támogatni. Leérettek,mint a régi szőlőtőke.Igaz nyugdíjuk sem lesz,meg most is alacsony a bérük.Na nekik mivel egyre rosszabb lesz a helyzetük,jobb ha elmennek külföldre....ha tudnak.

Igazából a mai 50-55 év körüliek vannak nagy veszélyben,nekik a Fidesz semmit nem akar mondani.Majd a választások előtt becsönget hozzájuk is a fideszes képviselő,és kéri az ajánlószelvényüket. Akkor majd el lehet gondolkodni,hogy kinek adják is le.Mert bizony a leszüretelt szőlőtőkével nincs már mi kezdeni,hogy megújuljon ahhoz táplálni kellene. Orbánéknak ez nem céljuk. Ők már kiégtek. Minek is.Orbánék a 3 gyerekes harmincas, kitanult, középvezetői családok,és az ezek felettiek támogatása a cél. Főleg ha belép a pártba.

2013. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Macungo ***** válasza:

Jövőre már nem lesz tuttommal kopoktató cédula, úgyhogy ezért nem fognak csöngetni..


A családosokat akik iskolás gyereket vagy még gyerek vállalás előtt álló fiatalokat még 20 év alatt se nézte senki semmibe se pedig a legértékesebb polgárok ők.


Dolgoznak aktíva adófizetők, jövő nemzedékét nevelik, és fogyasztanak, mert muszály a büdös kölkének ruha hisz állandóan kinövi és eszik is a szentem, meg táborba is akar menni meg a nyüves iskolatáskája is elszakadt..


A lényeg, hogy most egy kicsit hagy járjunk mi is jól egyébként nem vagyok párttag és jól sem keresek hiszen GYED-en vagyok... Egyébként az 55 éves nőknek ha ledolgoztak 40 évet már egy-két év és mehet nyugdíjba. Szerinted én mikor fogok nyugdíjat kapni most vagyok 32???!!


De nekem még az jutott, hogy felneveljek pár gyereket úgy, hogy valószínűleg halálomig fogok dolgozni mint apám aki 70 évesen jött haza a munkából és a ház előtt esett össze. Na ilyen gazdag volt ő is és 4 gyereket nevelt fel.. Pedig ő kapott nyugdíjat csak a panel rezsije elvitte..


Az ő nyugdíját az MSZP kormány alatt adóztatták meg mert munkát vállalt és bejelentették.. De emelést a Fidesz kormánytól kapott. Már úgy is gondolta, hogy akkor már idéntől nem dolgozik tovább már elég az a nyugdíj meg az anyámé..

2013. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!