Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan vagytok itt rajtam...

Hányan vagytok itt rajtam kívül akik a Horthy korszakot szeretnék visszaállítani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Én éltem abban a korszákban, és nem szeretném vissza. Igaz, nem is származok arisztokrata családból.

De: ahogy a Fidesz alakítja a társadalmi állapotokat, ma is egyre inkább hasonít a Horthy-korszak állapotára.

Akkor is csak a felső tízezer élt jól, a középosztály tűrhetően, a társadalom többsége pedig rabszolgasorosban, nélkülözve. Csak akkor az emberek nem menekülhettek el külföldre, ha emberhez méltó életet akartak élni.

2013. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

ma 09:22-nek

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy??


Kedves kérdező. Szerintem nincs olyan ember aki visszakívánná a Horthy korszakot. Tudod, én mindig azt szoktam mondani, hogy ha egy rendszer megbukik, akkor az nem működött jól..

2013. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

álá: kommunizm?

álá: kapitalizm?

Az van amit spnzórálnak...

2013. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö! Kifejtenéd, hogy miért szeretnéd? Származásod alapján te milyen helyet foglalnál el a társadalomban, ha álmaid beteljesülnének?
2013. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, úgy tűnik, te nem a szavak embere vagy, sem az írásé. Szívből kívánom, hogy megtapasztald a Horthy korszakot (lehet azt úgy is, hogy a többi nem kényszerül erre). Aztán ha lesz még kedved, majd beszélgethetünk róla.
2013. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Munkás, cseléd vagy zsidó szeretnél lenni benne?
2013. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az egészet nem szeretném visszaállítani.


Egy neofeudalizmus nem lenne jó.


Viszont, bizonyos nemzeti értékeket igen, szeretnék visszaállítani.

2013. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Lassan a Fidesz megteszi, úgy hogy nem értem mi nálad a baj.
2013. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1945-ben az a rendszer megbukott. A nép egy csomó faluban anélkül, hogy bármilyen intézkedés eljutott volna hozzá, maga kezdett demokratikus berendezkedést kialakítani. Értitek ezt? A Horthy-rendszerből nem kért a nép, hiszen az lesz**ta a parasztokat és a munkásokat. Helyette a saját kezébe vette a sorsát, csak aztán sajnos jöttek a kommunisták. A lényeg az, hogy milyen jogon akarja a "nemzeti" oldal ismét ráerőszakolni az akaratát a magyar népre? Aki ezt pártolja, az vagy gazdag és önző, vagy buta.
2015. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értitek? Az a rendszer megbukott, romlásba vitte az országot, lejáratódott. Csak egy dühös és ostoba kisebbség akarja újra azt, de a többségük még nekik is csak azért, mert igazából fogalma sincs, miről beszél.
2015. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!