Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok már logikusan gondolk...

Láttatok már logikusan gondolkodó, normálisan érvelő fideszest?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem. Eddig csak olyannal találkoztam, aki:

- bár először nagyon kulturáltnak és intelligensnek tűnik, a harmadik válasza tömören csak annyi: "MSZP-s vagy!". Nem riad vissza a hazudozástól sem.

- 20-30 százalékos, amit az elragadó stílusának, magvas gondolatainak köszönhet. (Kommunista! Kommunista!)

- MINDENRE megvan a válasza, felületesen olvasva talán még meg is győzheti az embert. Ha viszont odafigyelünk, rájöhetünk, hogy szegény az érvelés fogalmával nincs tisztában, minden második mondatában szerepel egy érvelési hiba. (Ha valaki nem ismerné ezeket: [link] )

- vallásosan hisz a Fideszben. Külön kérdésre esetleg olyat is leír, hogy semmi sem tántoríthatja el attól, hogy a pártjára szavazzon.

- gyűlöli az önálló véleményt és a vitát. Azért kell a 2/3, hogy nehogy véletlenül meg kelljen vitatni a dolgokat!

- a kettős mérce világbajnoka. A "gyanús" MSZP-s az adócsaló tolvaj rabló bűnöző. Fideszesek között nem is létezik gyanús!

- a lehető legtöbb terület szakértőjeként tetszeleg, bár semelyikhez sem ért. A "szakértő", akinek a véleményét szó szerint tolmácsolja, teljesen véletlenül fideszes szóvivő.


Néhányra neveket is lehetne hozni, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra... Ne gyertek azzal, hogy "de a másik párt is"... Nem érdekel, ez nem is normális érv. "Másik párttól" már láttam értelmes embereket.



2013. nov. 23. 14:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Én igen.
2013. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Hány fideszes tölti jogerős tényleges börtön büntetését?Az öszödi beszéd, a bajai videó??Az smafu??Nokiás dobozka?
2013. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Rengeteg ilyet láttam.
2013. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

2-es, a kérdező éppen erről beszélt, hogy a legjobb érved mindenre a deazemeszpé!

Amúgy sem a pártvezetőkről volt szó, hanem a szimpatizánsokról.

2013. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a kedvenc "érvem" tőlük az, hogy "Bezzeg az az XYZ lenne hatalmon, akkor 10x-20x-100x ennyi lenne az adósság/szegénység/stb"
2013. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Dick Esmen ***** válasza:
58%
Igen,de hogy hogy lehet fideszes,azt nem értem.
2013. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Macungo , Kertesz Adam nem jó példának ?
2013. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Még én sem láttam. Nincs is olyan.
2013. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Egyet láttam, aki elég meggyőzően adta elő magát, de már nem tevékenykedik itt rég tudtommal.
2013. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen,ez érdekes. Nagyon kulturáltnak tűnnek mindíg. Arra gondosan ügyelnek,mert ők ugyebár nem "szocik",ezért kulturáltnak kell mutatkozniuk.Nem mindíg tegeződnek,mint a balosok,de az érveik,ha az ember jobban odafigyel egy idő után állandóan ugyanakörül az érvek körül mozognak.

A bukott baloldal,a gyurcsányi gyenge kormányzás,a zavargások okai 2006-ban,az "öszödi beszéd",ezzel szemben mai "hasító" gazdaság,és mostmár a várható nagy gazdasági Bummm.

Miközben teljesen elhallgatva: a hibás egykulcsos adózás,az emigrációba elment 450.000 középkorú magyar munkaerő,és a tarthatatlanul rossz egészségügyi állapotok.

Hogy a többiről ne beszéljünk....

2013. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!