Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4 mancs nevű szervezet be...

A 4 mancs nevű szervezet be van tiltva?

Figyelt kérdés
Elég nagy kárt okozott ez a magyarellenes szervezet magyarországon! Most akkor be van titltva vagy még mindig működnek?

2013. nov. 23. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarellenes szervezeteket nem tiltanak be.
2013. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dick Esmen ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nincs betiltva!

Ha én lennék a miniszterlnök, akkor betiltanám!

2013. nov. 23. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Fölösleges betiltani. A mai technikai lehetőségek mellett egy betiltás mindössze némi átszervezést igényel a tevékenységben. Sok példa van rá nálunk is, a közelmúltból is.

Észre kéne venni, hogy betiltani csak a gyenge fantáziájú, csekély ismerettel rendelkezők szoktak. Mert nincs más eszközük. Akik értenek hozzá, egyszerűen megoldják a problémát.

2013. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is, tiltsuk be őket, és írjuk elő, hogy aki nem kínoz meg naponta egy állatot, azt tarkón kell lőni, mert magyarellenes.... gyökér.
2013. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
68 szzalékos, ez a szervezet, nem állatvédő szervezet, hanem a magyar gazdák/gazdaság tönkretételéért jött létre! Szóval magyarellenes és be kellene tiltani!
2013. nov. 24. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:

1988-ban jött létre, és 2005-ig nem volt irodájuk sem Magyarországon.


17 éven át csak készülődtek? :D És baromi jó akkor a fedősztorijuk, tekintve hogy a medvéktől az orángutánokig rengeteg olyan állat védelmébe feccölnek időt és energiát, aminek köze nincs a magyar gazdákhoz, sem Magyarországhoz...


Most akkor megyek megkínzok egy kutyát, nehogy én is magyarellenese legyek...

2013. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó, nem arról van szó, hogy valaki akkor hazafi ha állatokat kínoz! ne beszélj baromságokat!

kell állatvédő szervezet, de hagyjon békét az állattenyésztő embereknek, amíg a magyar álalttenyésztőket vegzálja, rontja a magyar baromfitemrékek eladhatóságát addig hazaáruló banda az egész és magayrellenes!

a magyar állattenyséztési ipart fejleszteni kell, nem lenyomni! és ez a banda eddig csak rombolásra volt képes!

2013. nov. 25. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne mosd egybe, ami nem tartozik össze. Ezzel saját hiteledet rontod.

A 4 mancs betiltása értelmetlen, mert tiltásokkal csak heccelni lehet, eredményt elérni nem. Azt kell vizsgálni, miben hazudnak vagy rágalmaznak, és abban keményen bíróság elé kell citálni őket. Igen tetemes kártérítést követelve.

A magyar állattenyésztők ellen általában senki nem lép fel. Mindig konkrét szervezet ellen lépnek fel, ezért azt kell vizsgálni. Ha a konkrét magyar állattenyésztő abszurd módon tenyészt (mert van ilyen is), akkor 4 mancsnak igaza van. Legfeljebb a stílusát kritizálhatod. Ha azonban az a konkrét magyar állattenyésztő normálisan, vagy úgy tenyészt, ahogy a világon általában, akkor a 4 mancsot nem betiltani kell, hanem a világ összes bíróságán beperelni akkora kártérítésre, hogy örökre menjen el a kedve a rágalmazástól. Ez eredményre vezet. A betiltásról való meddő hőzöngés viszont csak közröhejhez. Én az előbbit hatásosabbnak érzem.

2013. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fejleszteni próbált meg, de persze a gazdák úgy reagáltak arra, hogy nem kínozhatnak állatot, mint az a bizonyos fürdős... Az állatkínzás megszüntetése legalábbis szerintem fejlődés...


Egyébként is a kényszeretetés során létrehozott máj volt ugye a kérdéses, ami amúgy eleve luxuscikk, szóval nem arról van szó, jog itt tömeges éhínség lenne, ha kihagynánk... És már egy ideje eleve piacképtelen, külföldön eladni nem nagyon lehet, megbélyegzi magát az az élelmiszerlánc, aki ilyet forgalmaz.


Szerintem éppen, hogy sokat próbáltak tenni Magyarországért, de nem hagyta néhány milliárdos, és lejárató kampányba kezdett ellenük.


De tedd fel magadnak a kérdést: ha egy barátod rendszeresen lop, akkor azzal segítesz neki, ha bátorítod, hogy jól csinálja, és aki rászól, azt leszidod, hogy miért akarja ellehetetleníteni szegény barátodat... vagy akkor, ha rászólsz, hogy ilyet nem szabad. A Négy Mancs az utóbbi... Te az előbbi álláspontot képviseled.


Azt meg végképp nem értem, miért lenne a szervezet magyarellenes, ha _minden_ országban, ahol jelen van, ugyanezt csinálja.


Egyébként meg hatalmas bátorság kell hozzá, hogy egy agrárországban a válság küszöbén fel merjenek szólalni a mezőgazdasági hagyományainkban gyökerező állatkínzás ellen, nem véletlen a következmény: a magyar civil szféra tökéletesen kifarolt a mezőgazdasági haszonállatok védelme mögül, mert félnek, hogy ugyanúgy lejáratják őket, mint a Négy Mancsot. Pedig szerintem ez volna az igazi a hazafiság, aki jobbá akarja tenni az országot, amikor nem vár érte semmit, nem a zászlólengetés...

2013. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!