Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a Fidesz talpnyalóival...

Mi lesz a Fidesz talpnyalóival ha jövöre nem nyer a Fidesz?

Figyelt kérdés
Most nem az átlagos "kis" emberekre gondolok, hanem a pártkatonákra. (intézményvezetök, polgármesterek meg a sleppje stb, tehát akik a hatalmat szolgálják ki, akkor is ha ezzel emberek életét teszik tönkre) Mi lesz velük ha nem nyer a Fidesz? Vajon akkor is párthüek maradnak, vagy mennek a nyerteshez se..t nyalni? És ezt a nyertesek hogy fogják fogadni?
2013. nov. 24. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Mennek közmunkára 47 ezerért.
2013. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elsö! Nagyon megérdemelnék! Alapvetöen el lenne törölve a közmunka, kivétel a fideszes elitnek! Ha csak belölük állnának a közmunkások, akkor is elmondhatnánk hogy a közmunkások országa vagyunk.
2013. nov. 24. 22:36
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Addig úgysem fognak nyugodni, amíg a győztes párt le nem mond. Képesek lesznek megint lázítani, mindenbe belekötni. A Fidesz nem bírja elviselni, ha nincs hatalmon, ezért nem fog válogatni az eszközökben.
2013. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom ugyanaz lenne, mint előtte.

De az ellenzék megosztottsága miatt valószínű maradnak.

2013. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleve értelmetlen a kérdés, mivel nyerni fognak jövőre is. Sajnos. Az ellenzék viszont annyira töketlen és annyira képtelen együttműködni saját magával, hogy egész egyszerűen esélyük sincs. Arról nem is szólva, hogy legalább olyan sokaknak van tele a tökük a szegfűvel is, mint a naranccsal.
2013. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, hogy ami a közoktatási és közintézményekben folyik, az "embertelen". Régi jó dolgozó repül mert nem fideszes, az maradhat aki az. Láttam én olyant egy közoktatási intézményben dolgozó titkárnönek a közösségi oldalán, hogy az adott város fideszes polgármesteréröl rakott fel istenítö videót! Ilyen emberek kellenek, ezek a pártkatonák. S ha egy sokadrangú titkárnö is így nyalja a talpat, akkor képzelhetitek hogy a magasabb beosztásoknál mik történhetnek. Mint valami fanatikus, agymosott vagy pedig muszájból (ez esetben hogy tud az illetö tükörbe nézni???) hajbókoló paprikajancsik.
2013. nov. 24. 22:46
 7/25 anonim ***** válasza:

A komcsik is túlélték a rendszerváltást, a qrcsányék is túlélték, hogy leváltották őket, ezek is meglesznek. Nem az a társadalmi réteg ez, akinek gondot okozna ez.


Amúgy egy titkárnő nem lehet Fideszes, vagy mi a bajod? Másrészt meg úgyis nyerni fognak, szóval tök mindegy.

2013. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es mi vagy te látnok? Amúgy nem azzal van a gond hogy pl a titkárnö fideszes, hanem azzal ahogy ezt "reklámozza". Ez a nyilvànos talpnyalás.
2013. nov. 24. 23:11
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Pont ezért folyik a nagy osztogatás a hűbéreseknek: egy kis föld az egyiknek, néhány trafik a másiknak felemelt árréssel, meg még amiről nem tudunk...
2013. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%
A Fideszes talpnyalók elég jól végzik a dolgukat, úgyhogy sajnos ettől az eshetőségtől én nem félek.
2013. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!