Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről miért nem cikkez az mno...

Erről miért nem cikkez az mno vagy a magyar hírlap?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 25. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bedobnak egy értesítést mindenki postaládájába és megoldódott :D
2013. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Macungo ***** válasza:
24%

Egy évben kétszer kimásolja a számlából, mert a szolgáltató is feltünteti azt kirakja.. Nem tudom miért baj ez, nem egy akkora meló...


Én is kíváncsi lennék van-e megtakarítás egyáltalán... Amelyik meg tépkedi az meg szegyen nyugtatót, attól, hogy letépi még tény marad ami rajta van...


A közösképviselő legalább a tényeket írja le ez nem kommunikáció hanem valós adat.

2013. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Macungo lehet nem nagy munka kitenni, de kérdezem én hol vagyunk? Törvényeket hoznak arról hogy egy átlátszó kampányfogást kötelezően toljanak minden ember képébe, és sokan ezt teljesen normális dolognak tartják. Egész abszurd ez az ország.
2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul kötelező. Ha a közös képviselő nem teszi ki a propagandát, akkor megbüntetik, emellett a társasház magántulajdon.

Ezek papolnak folyton a kommunistákról, közben ők a legkommunistább szemétládák az egész országban élén Orbán Viktorra meg Rogánnal, meg a többi mocsokkal. Én ki nem állhatom az mszp-t meg Gyurcsányt, meg Bajnait, viszont ha valami csoda folytán összeállnak még április előtt, akkor leszavazok rájuk, csak tűnjenek már el végre ezek a narancskommunisták. Hazudoznak össze-vissza, demagógok mint a rossebb, nekem ebből elegem van.

2013. nov. 25. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Én már a kommunizmus után születtem, de a tanultak alapján én is egyre több hasonlóságot látok a kommunizmus és eközött a "jobboldali" párt között.

Az a legszomorúbb az egészben hogy a propaganda be is válik, akinek pedig van egy kis esze az elhagyja az országot, mivel javulás nem várható, főleg nem ilyen ellenzéktől.

2013. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kommentek közt pl:

"Amit a falra ki kell függeszteni az nem egy kormányt népszerűsítő választási plakát,az még mindig az eredeti elgondolás szerint egy "tájékoztatás",hogy mindenki tisztán lásson.Tehát nem egy ocsmányság! Egyébként pedig mégiscsak a jelenlegi kormány szorítja rá a szolgáltatokat,hogy olcsóbb áron kapjuk a gázt,villanyt stb.Akkor talán még a "nagy magántulajdonban" is rendelkezhet róla,hogy egyesek ne fúrják azt meg,-nem gondolják a Hölgyek,Urak???"


Nagyon súlyos ez az ország, meglátszik hogy volt itt minden az elmúlt 100 évben, annyira el van butulva az átlag szavazó.

2013. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Jogos minden lakónak joga van tudni, hogy mire is megy el a befizet pénz. Közös költség is csökken a rezsi csökkentéssel, ha nem akkor el kell tudni számolni a közös képviselőnek a felújítási alapban a keletkezett többlettel.

Ha elolvasod a társasház közös költségeiről kell beszámolni, ezzel nehéz lenne vitatkozni, hogy jogod van tudni mire fizeted a ki a közös költséget.

2013. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert ők rájöttek, hogy az eddig hatékony péer fogást, a rezsidémon elleni küzdelmet már nem lehet tovább fokozni. Túllendültek a csúcsponton, innen már csak lefelé vezet az út. Most már csak a házmesteres hangulatjelentéses asszociációk maradnak meg az emberek fejében, a túlzott uralkodásvágyuk miatt.


Bár nem kellemes látvány, örülök hogy önmagát teszi röhejessé az Fidesz.

2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Macungo ***** válasza:

"A propaganda a latin propagare szóból ered, melynek jelentése: „terjeszteni”. A propaganda célja bizonyos nézetek elterjesztése, a befogadók véleményének befolyásolása, meggyőzése. Leggyakrabban a politika használja, de egy termék, sport, vagy szemlélet (felfogás) népszerűsítésére is használják."


Szerintem ez inkább tájékoztatás, mert a baloldal megpróbálja elhitetni, hogy az emberek ezen nem nyernek semmit, ami nem igaz.. Megértem a Fideszt, mivel senki nem veszi a fáradtságot arra, hogy kiszámolgassa ezért kell kiírni, meg az időseknek is..


Nem tudom mit szenvedtek ezen. Ha nincs csökkenén akkor azt írják majd ki a falra... Ha van akkor tényleg kevesebbet fizet a ház ez meg tény és akkor mi van..


Annyira bosszant benneteket ez, mert azt gondoljátok, hogy ezen múlik a választás 2014-ben.


Nem nemezen múlik nem kell ilyen hűlyének nézni az emberek többségét. A 4 év alatt a közvéleménykutatások alapján a Fidesz végig vezetett. Volt hogy egy kicsit csökkent a támogatottság majd nőt 2/3-ig majd megint visszaesett. De végig vezetett. Tehát a 4 év tevékenységét folyamatosan figyelembevették az emberek és ha semmit nem csináltak volna a rezsicsökkentésen kívül csak most bedobták volna akkor is leváltották volna...


De megértem, hogy benneteket idegesít, hogy a Fidesz tényleg jól kormányoz, persze van mit javítani, van korrupció is meg kapkodnak aztán helyesbíteni kell mint a pedagógus béremelésnél, de végül csak megkapják a túlórapénzt is és csak sokkal jobban fognak keresni, még ahhoz képest is hogy többet dolgoznak. A kollektív szerződésüket tegnap hagyták jóvá ami biztosítja a túlórapénzt is az emelések mellett.


Az egészségügyben kétszer is volt béremelés. A családi adókedvezményt a legkisebb keresetűekre is kiterjesztik...


De azért az IMF visszafizetés meg a túlzottdeficiteljárás megszüntetése sajnos előbbrevalóbb volt bár az orvosok az első években kaptak fizuemelést. És a családi adókedvezmény is régen elkezdődött.. Én is igénybe tudtam venni a gazdagnak mondott 144.000 Ft-os bruttó fizetésemmel.


Lehet szenvedni, de nem tudjátok megmondani igazából a gyülöleten kívül mi a bajotok???

2013. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert az általad említett újságok fasiszták.
2013. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!