Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatizáltok a Jobbikkal?...

Szimpatizáltok a Jobbikkal? Csak Jobbikosok válaszoljanak!

Figyelt kérdés
Gondoltam, összefoglalom a legutóbbi Jobbikos kérdéseket.
2013. nov. 27. 21:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom válaszolók, hogy milyen kib*aszott ostobák vagytok.


Ez a liberális kérdezőpatkány csak az ilyen válaszok miatt tette fel a kérdést:


"Hát, a Jobbikban pedig csak művelt emberek vannak. Eleve, aki művelt, az valószínűleg csak a Jobbikra szavaz, vagy ezen nem értem mit nem értesz."


LOL :D


Na az ilyenek miatt sem szavaznék rájuk soha :D



VAGY

Nem szimpatizálok és nem is fogok, amíg ilyen szinvonalú emberek vannak ott többségben, mint a kérdező. Sajnos tapasztalatból tudom.



VAGY

soha nem fogok rájuk szavazni.



NE ETESD A TROLLT

2014. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A büdös életben nem fogok rájuk szavazni, és nem a kérdező kamukérdése miatt....
2014. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Jézusom válaszolók, hogy milyen kib*aszott ostobák vagytok.


Ez a liberális kérdezőpatkány csak az ilyen válaszok miatt tette fel a kérdést: "


Amúgy te is ritka bunkó egy paraszt lehetsz.... nyilván te sem gondolod, hogy az átlagnak nem esik le, hogy a kérdés provokáció. Akkor viszont minek mocskolódni meg fröcsögni?

2014. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22%

"Aki nem szereti a Jobbikot, az minek ír? ;)"


Mert ostoba.

2014. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
19:08-as hidd el ha végigolvasod a válaszokat látszik hánynak esett le h provokáció, és h hánynak nem.
2014. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
87%

Ahhoz ,hogy műveltnek és okosnak tartsa magát valaki megfelelően butának és műveletlennek kell lennie.

Ahhoz ,hogy valaki láthassa milyen keveset tud már sejtése kell legyen arról mennyire sokat kellene még tanuljon és megismejen.

Ergo: ha valaki meg van elégedve és soknak becsüli azt a tudást és műveltséget amivel rendelkezik halvány fingja sincs hol tart.Kivül van mindenen és nemcsak ostoba hanem még a figyelmet is felhívja magára.

Ezt nem hagyhattam ki.


Az eredeti kérdés komolytalan .Nem méltó válaszra.

2014. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez a banda nem olyan ami egy ország élére való. Többüknek még jogi diplomája sincs.
2014. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szimpatizálok, de nem vagyok jobbikos. Nekem sincs jogi diplomám, és még nagyon sok mindenkinek. Én vallom, hogy egy parasztbácsit kéne berakni a miniszterelnöki székbe, akinek van 8 általánosa. Ő rakná rendbe az országot, nem a Vona, meg a többi...
2014. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!