Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora, hány % felelőssége...

Mekkora, hány % felelőssége van a cigányokkal kapcsolatban kialakult helyzethez az MSZP nek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 12:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
majdnem 100... ugyanis minél több segélyt kapnak és minél több jogvédő veri a mellét, ha róluk van szó, annál jobban elkanászosodnak, hizs tudják, bármit megtehetnek és ha valakinek nem tetszik, rákenhetik a rasszizmusra...ha nem lenne, aki adja alájuk a lovat, lehetne olyan minden, mint régen
2009. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Előző:

A FIDESZ kormányzása alatt is ugyanez ment!

2009. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Előző:

A FIDESZ kormányzása alatt is ugyanez ment!


Nem vagyok Fideszes, de semmi köze a Fidesznek ehez a mindent alanyi jogon szoc felfogáshoz.

Nagy különbség a gyerek nevelést ( adó kedvezményekkel támogatni) és a gyerek gyártást alanyi jogú támogatásokkal segélyekkel! Egy Jobbikos.

2009. nov. 21. 13:27
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha tetszik ha nem akkor is a Fidesz is nyalta a kisebbség fenekét rendes
2009. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

És én meg nem vagyok MSZP-s

Véleményem az hogy egyik kutya másik eb :(

2009. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
30%
A cigányokkal kapcsolatban kialakult helyzetért a többségi társadalom felelős. Én nap mint nap velük dolgozom a végvárakon, és látom, hogy ördögi körben vannak, amiről elsősorban a mérhetetlen előítélet tehet, amit óvodától fogva az arcukba kapnak. Aki normális, az sem tud kiemelkedni és azt mondja, hogy akkor anyátokat, ha megbélyegeztek, akkor azt kapjátok, amit vártok. Én látom ártatlan, tehetetlen és kiszolgáltatott, putriba született gyerekként őket, a volt csoporttársaim meg majd a vádlottak padján 15 év múlva.
2009. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki normális az igen is ki tud emelkedni!!!!

HA nem járatja a gyerekét suliba, ha nem tanul az a kölykök rendesen naná hogy nem fog tudni dolgozni.

3 osztállyal mit akar kezdeni?MIhez ért?

Semmihez

A baj az hogy nem is akarnak dolgozni.Ráadásul nincsennek is ösztönözve hiszen kapnak a rakás gyerek után annyi segélyt mint a minimálbér, sőt

2009. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

A lényeget nem érted, sajnos.

Az MSZP nem szinte nem maradt már szavazó bázisa. Egy két elvakult ember, akiket még megtudnak a terrorveszély szövegükkel, a rasszista kártyával és az áll szent liberális maszlagukkal etetni.

Miközben, nem tudom hogy miért, de nem látják hogy mi is a valódi mai magyar valóság.

Nincs lehetőségük semmi másra csak a cigányok által megszerzett szavazatokra építve a 10% feletti eredményre. Sajnos odáig jutottak, hogy akik eddig a szavazóik voltak még azoknak is hátat fordítanak és olyan dolgokkal maximalizálják a lehetséges szavazataikat amik már közvetve a cigányok buzdításával és bátorításával félelmetes közállapotokat idézhetnek elő.


Milyen sípot is adnak a cigányok szájába?

Légy erőszakos, verj szét mindent, támadd a Jobbikot, a rendőrség úgy sem ér oda, a gárda betiltva, semmi bajod nem lehet hisz ha nincs a gárda el sem kapnak, azt meg majd mi beszüntetjük.

Az az ha rám szavazol, akkor nem kell dolgoznod, kapod a segélyeket ahogy eddig, nyugodtan ihatsz és gépezhetsz, de ha a lakosságot terrorizálod az sem baj ha nem 20 000 nél többet rabolsz.


Szerintetek ez hová vezet?

2009. nov. 21. 14:00
 9/32 anonim válasza:
Mondom ezt gondolom egy meleg szobából. De lehet ha egy szegregált cigánytelepre születsz hatodik gyerekként, a nincstelenségbe, meg az óvodától kezdve tudják rólad hogy te "más vagy", meg nem ülnek melléd a buszon, stb., lesik, hogy mikor zsebeled ki őket, akkor lehet másképp látnád a dolgokat. Rátesz egy lapáttal mondjuk, hogy a szüleidnek nincs munkája, a faluban nincs gimnázium, arra nincs pénz, hogy városban tanulj, és akkor más választás híjján 14 évesen férjhez kell menni, gyereket szülni és ráépülni a szociális rendszerre. Ha ott lennél a telepen és a karodba fognál egy csecsemőt, te is tudnád, hogy meg van pecsételve a sorsa és nem lenne kedved kioktatni az anyját a továbbtanulás fontosságáról.
2009. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

jajjj már

ez duma

nem egy cigány családot ismerek ahol a szülők dolgoznak a gyerekek meg suliba járnak.Persze a nő nem szült nyóc gyereket csak kettőt.És azt se mondja hogy 8 általánossal nem megyek el takarítani mert én vezérigazgató akarok lenni

2009. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!