Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar állam felelős a...

A magyar állam felelős a holokausztért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 22:39
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Mi közöm nekem egy olyan államhoz aminek a vezetőit ha még én is választottam meg , de ha mégis , akkor nem tájékoztattak arról h kik ök és mit fognak csinálni. Hitlert megválasztották volna ha azzal kampányol h háborút indít és embereket fog írtani. Megválasztottuk volna gyurcsányt, orbánt ha tudtuk volna mit fog csinálni? Mi vagyunk felelösek miatta hogy ők àtbasztak minket?
2013. dec. 1. 18:54
 32/37 A kérdező kommentje:
Hitleres mondat végére kérdőjelet szántam, nem pontot. Sorry.
2013. dec. 1. 18:57
 33/37 A kérdező kommentje:
És a konnent elején a ,,de ha mégis" pedig nem kell oda.
2013. dec. 1. 19:00
 34/37 anonim ***** válasza:

A magyar állam felelős a holokausztért?


IGEN, az utolso fillerig

2013. dec. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
köszönöm, 37%!
2013. dec. 3. 17:43
 36/37 anonim ***** válasza:
Norman Finkelstein - egyébként hivatalosan ugyancsak „holokauszt-túlélő” - édesanyja alighanem mindannyiszor a lényegre tapintott, amikor fiának feltette az alábbi rasszista és gyűlöletkeltő kérdést: „Ha mindenki, aki magát holokauszt-túlélőnek tartja, ténylegesen az is, akkor kit gyilkolt le Adolf Hitler?”
2013. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
És az amerikai állam felelős érte? Washington több embert (indiánt) irtatott ki, mint amennyi zsidót Hitler. Az tényleg holokauszt volt, Washington mégis hős, Hitler meg egy negatív figura. Na akkor most hol is van az igazság?
2013. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!