Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közvélemény kutassunk. Ha...

Közvélemény kutassunk. Ha most vasárnap lenne a választás Ki hova tenné az X-et?

Figyelt kérdés
Fidesz-KDNP, Mszp, LMP, DK, Jobbik?
2013. dec. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
26%

Amit mondasz az nem igaz. Szavazol valakire, és az a parlament illetve kormány olyan jogszabályokat, rendeleteket fognak hozni, amik ugyanúgy érvényesek az én településemen is és ugyanúgy kihatnak az életemre.

Akkor kérdezem én, milyen alapon szólsz bele az én életembe, amikor nem is itt laksz?

2013. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
73%

Lehet nem azon a településen lakok, de ugyanabban az országban, így nekem van beleszólásom. Neked is van. De aki nem itt él, annak nem kéne beleszólnia, csak abban az országban, ahol a fizetést kapja, az adót fizeti.


32/F

2013. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
25%
Nade akkor engem hol érdekel, hogy te milyen országban laksz? Sose kértem hogy így húzzák meg a határokat. Ha tehetném pl. jó lenne ha ez már ausztria lenne. Mégis kihat rám a te választásod, és én nem tudok tenni ellene. Miért kéne ezt elfogadnom?
2013. dec. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
57%

Nem fogom százszor leírni ugyanazt, mert nem érted. Azt tartanám igazságosnak, ha legalább lenne egy népszavazás, hogy akarjuk-e őket a saját költségünkre támogatni. És akarjuk-e hogy legyen-e szavazati joguk.


32/F

2013. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
61%

Az is érdekes, hogy amióta kapnak innen pénzt, gombamód megszoporodtak a magukat magyarnak vallók.


32/F

2013. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
73%
Nem szavaznék senkire.
2013. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
32%
32/f nem kell erről népszavazást tartani, már megszavaztuk a Fidesszel. Tudtuk, hogy ezt is tervezik, nincs ebben semmi meglepő. Volt lehetőséged véleményt nyílvánítani.
2013. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként meg igen, nekem ne szavazgasson a Fideszre a külföldön élő, elcsatolt nem elcsatolt magyar! Nem ő szív z egykulcsos adó miatt, nem ő fizeti a tranzakciós adót, a telekom adót és nem ide szavaz!!
2013. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
38%
és nem ide szavaz=és nem itt fizet adót
2013. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
44%
E2014
2013. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!