Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az analfabéták hogyan fognak...

Az analfabéták hogyan fognak majd szavazni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok akik a saját nevüket sem tudják leírni. Megmondják nekik hogy hova rajzolják az x-et?
2013. dec. 5. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig. Ott lesz a szavazólapon a párt logója, azt meg talán csak megismerik. Aki erre sem képes, a vagy el sem megy, vagy csak azért, hogy kilopja és eladja aszavazólapot.
2013. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A Fideszre és a Jobbikra.
2013. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Kérdezd meg bajnai szavazóit és megtudod.
2013. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltettem egy gyakorlati kérdést, hogy hogyan fognak szavazni az analfabéták, nem pedig azt kérdeztem hogy kire fognak szavazni! Ti is analfabéták vagytok????
2013. dec. 5. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis csak egy X-et kell rakni, ahhoz nem kell tudni írni, meg vannak rajzok is (logók), azt meg felismeri a reklámból. Talán.
2013. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ugyan minimális végzettséghez, intelligenciához mérném a szavazást (mert egy analfabéta, aki a saját nevét se tudja leírni, ne szóljon bele, ki irányítson), de X-et még egy majom is tud tenni, meg logót felismerni.
2013. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy eddig is. Lehet, hogy írni nem tudnak, de azt ugyanúgy érzik, hogy kinek a kormányzása alatt volt jobb nekik.
2013. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!