Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy megszüntették a 2 legnagyobb rádiót?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kár értük.
2009. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se hallgattam őket.
2009. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%

A Fidesz és MSZP fölosztotta egymás közt.


egyik sem sajnálkozott nagyon...

2009. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ha a rádiora gondolsz, akkor a sláger nagyon kivolt. Nem hallgattad az utolsó adást? Aminek éjfélkor lett vége!
2009. nov. 22. 20:26
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam rendszeres hallgatója egyiknek se, úgyhogy nekem nem hiányoznak ezután se.
2009. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
az hogy a magyarok nem a változás emberei és mindent visszasírnak.Még a régi iwiw-et is.És amikor rájönnek hogy a neo fm meg a classic is jó és hiába nyekeregnek úgysem jön vissza,akkor majd megszokják.
2009. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Egyébként nem megszüntették, hanem lejárt a szerződésük. Újra pályáztak és más jobb feltételeket ajánlott és nyert. Ilyen egyszerű
2009. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szerettem,és sajnálom,hogy megszűntek,A Slágert neten lehet tovább hallgatni,Balázsék pedig szinte teljes létszámmal a class fm-en lesznek.A class zenéje nem jön be,A neo fm-et még nem hallgattam.
2009. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Még én sem. A Slágerben olyat mondtak, hogy vszínűleg megvan az új frekvencia, csak még nem írták alá a szerződést. De nekem ez olyan furcsa.. Nem értem az egészet!De hozzáteszem, hogy a Tv-ben az egyik politikus nem azt nyilatkozta, hogy lejárt a szerződésük.De kösziii,mostmár ezt is tudom:)
2009. nov. 22. 21:06
 10/30 anonim válasza:
100%
Mi az hogy megszüntették? Volt egy szerződésük x ideig. Voltak pályázatok, és volt az ő pályázatuknál jobb. Ez a való világ, és ebben semmi nincs amin fel kéne háborodni. Nem is értem ezt a nagy hisztit. Jobb pályázatot kellett volna benyújtani és kész.
2009. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!