Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a balliberálisok nagyrésze, ha a keresztény egyházat kell vegzálni akkor az első sorban van?

Figyelt kérdés

Erősen vallásellenesek.

Persze, ha már a zsidó vallás van porondon akkor mélyen hallgatnak.

Mi ez a diszkrimináció?



2013. dec. 7. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Tudod milyenek a liberálisok....

Én ismerek eleget.


Általában, ami a részük azt lekicsinyítik.Úgy, mint a keresztény egyház, nemzet meg a hasonlók.


Ami viszont, más, idegen azt ajnározzák.Ilyen például a cigány kisebbség , multikultúra, zsidó vallás, iszlám vallás.


Az előbbi dolgoknak a liberális értékrendben alacsony a prioritása, az utóbbiknak magas.

2013. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tetro ***** válasza:
33%

"a balliberálisok nagyrésze"

hány balliberálist ismersz? kiket sorolsz bele ebbe a skatulyába? te döntöd el, vagy ők magukat vallják annak? hány ilyen ember van, hogy azt mered állítani, hogy a nagy részükről biztosan tudod, hogyan viselkedik?

2013. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a balliberális? Te gondolom jobbliberális vagy.
2013. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Következetes liberális embert még nem láttam, nem hallottam. Ez azért van mert nem létezik ilyen.

Hazug féregből viszont annál több van, akinek vagy elég vastag a bőr a pofáján vagy folyamatosan átéli az önmeghasonlást.

2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Scythian, ha rámutatsz, hogy hol mondok ellent magamnak, akkor elfogadom, hogy nem vagyok következetes, de amíg erre nem vagy képes, addig szíveskedj ne sértegetni.
2013. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyik vallást sem szeretem, mert semmi értelmét nem látom.

De a keresztény valóban a ranglistám alján helyezkedik el, mert ki nem állhatom az erőszakos térítést. A zsidók legalább békén hagynak és nem futkosnak utánam a bibliájukkal.

2013. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
a balliberálisok, ha tehetnék be is tiltanák a keresztény egyházakat, annyira gyűlölik istent, mivel ők a sátán szolgái! a balliberálisok toleranciát hírdetnek, közben meg gyűlölködnek folyatamtosan, a keresztény papokat és hívőket gyalázzák, gúnyolják! azért is utálják az egyházat a balliberálisok, mert manapság az egyház igen jó erkölcsi támaszt is! a libsik Orbán Viktort többek között azért is utálják, mert hívő református, aki még az unióban is felszólalt a kereszténység mellett!!!
2013. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Scythiannak igaza van.

Egyetértek vele.


Én sem láttam még következetes liberálist.

Mindegyik zsigerből utálja Magyarországot.

Ennyit hallok csak tőlük:szar ország, hülye magyarok, kirekesztő társadalom, gonosz társadalom,rasszista nép,fos kultúra, bűnös nép...stb


Egyébként ezek, akiket ismerek tüntettek múltkor a francia nagykövetség előtt a "kirekesztő" francia állam ellen, ja meg voltak már szegregáció ellenes tüntetésen is.


Az ilyen véleményük és dolgaik miatt utálom őket.

Ezzel csak Magyarország és a magyar nép ellen tesznek.Semmivel sincsenek a javunkra.

Nem leszünk tőle sem gazdagabbak, nem lesz tőle jobb a közbiztonság, nem fog tőle több magyar születni.

2013. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ha jól tudom a kritika többnyire az Ószövetség "törvény" fejezeteit éri, illetve az ezekkel analóg megnyilvánulásokat. Ez viszont öngól, hiszen az ószövetségi törvény a zsidó Tóra. És ez így a farizeus morál tömény inkarnációja. Másokra mutogatok, és a hibát másokban keresem, hogy magamat jó színben tüntessem fel, nehogy a saját hibáimat fel kelljen tárnom. Átlátszó, több évezredes taktika. Önhazugság rendszer.

2013. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ozmium42 ***** válasza:
#1 Ez attól függ, hogy kinek mi a "része". Például nekem meggyőződésem, hogy a liberálisok csak addig "magyarok", amíg a családi genealógiájukat meg nem kapargatjuk. Aztán felszínre kerülnek a tudatos és tudatalatti indítékok. Például, egy kikeresztelkedett zsidó felmenőkkel rendelkező egyénnek miért kellene, hogy szolidaritást érezzen tradicionális magyar keresztény egyházakkal? Vagy például miért kellene sajátjának éreznie a magyarság régmúltját, ha a felmenői 19. századig nem is voltak még a környéken se.
2013. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!