Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg vannak még olyan...

Tényleg vannak még olyan vonzó, igényes lányok, akik a keresztény vallás miatt várnak az első szexxel a házasságig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 02:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem ép az, aki egy kétezer éves mese miatt vár a szexszel. Aztán kiderül, hogy nem működik a szex, csak már nincs visszaút.
2010. júl. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Mi köze a szexnek a valláshoz,hithez?A nagy önmegtartóztatás a Vatikán szélhámossága,ami azért alakult ki,hogy a Pápaság ne legyen örökölhető.Ennek a továbbfejlesztett verziója a cölibátus.

De menj le egy vallási közösségbe!Jehovák közt pl vannak jó,fiatal csajok is,akik mindig szoknyában vannak és csillog a szemük a naív optimizmustól.

2010. júl. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg vannak még ilyen hülyék. Igen, jól hallottad, aki egy vallás miatt teszi ezt magával az h ü l y e !
2010. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Vannak, már találkoztam ilyennel. Szerintem ezért is borzalmas a szigorú vallásosság. Meg még sorolhatnám.
2010. júl. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Csak ők igényesek? Vagy pont hogy igénytelenek...:D

De most lehet, h a férfi, akihez hozzámegy nem tisztálkodik rendesen ágyék tájékon és a nagy igényességével...nem sokra megy, nah:D:D

2010. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
megnézem mennyire lesz vonzó és igányes mikor meglátod hogy nem szörtelenit...bár nem is fogod meglátni,mert szex csak paplan alatt gyereknemzés céljából:D
2010. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

en nem vennek el ugy egy csajt felesegul


"nem veszek meg olyan cipot amit meg fel nem probaltam" :)


de amugy ismerek 2 not aki hazassagig vart ezzel aztan szakitottak is mind2en a ferjukkel mert nem mukodott a szex ahogy gondoltak


18/F Muhaha

2010. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Jaja, csak a jehovákok sajnos nem borotválhatják sehol (még hónaljukat se!!) mert ez is vallási előírás. Bár állítólag nem sokan tartják be... Istentagadó népség :P XD
2010. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
én ismereke egy olyan házaspárt,akik mind2en szüzek vtak mikor összeházasodtak.ma már van 2 gyerekük.bár én soha nem mennék olyanhoz hozzá akivel nem tudom,h működni fog-e a dolog.és olyanhoz sem,akivel nem laktam egy kis idő is együtt.mert az a pár óra míg együtt vunk okés,de lehet,h ez 2 hétig se működne.
2010. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, hogy vannak még ilyen lányok.
2010. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!