Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban nem érdemes itt...

Valóban nem érdemes itt maradni? Mindenki elmegy az országból? KI marad?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 7. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom ki marad, de ha senki akkor az utolsó kapcsolja le a villanyt..
2013. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

mi megyünk. a zsidók meg jönnek be. És nyilván ez is összeesküvés-elmélet és nyilván a Jobbik az antiszemita.

Persze egyáltalán nem akartam poltikai kérdést csinálni ebbőla kérdésből, mert nagyon unom már igazából. De be kell ismerni, hogy rettenetesen buta emberek élnek ebben az országban. akinek tisztessége vagy esze van, az már elment innen. Én is visszajöttem párszor, de minek..

2013. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a barati korom es a csalad fiataljai mar elkezdtek kiszivarogni, felpakoltam en is a csaladot, par ev es mar latogatoba se lesz kihez menni.
2013. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"Valóban nem érdemes itt maradni?"

Nem érdemes.


"Mindenki elmegy az országból?"

Nem mindenki.


"Ki marad?"

Azok, akik nem mennek el.

2013. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

A legtöbben el szeretnének menni, de sokan nem fognak, mert nem tudnak, a következő indokok miatt:


- Nem tudnak igazán külföldi nyelveket profi szinten (ha el akarsz helyezkedni ma, profi, már-már anyanyelvi szinten kell beszélned, mert olyan sok a verseny a bevándorlók között is)


- Nincs akaraterejük.


- A család visszahúzza őket.


- Nincs akaraterejük.


- Félnek, hogy hajléktalanként kötnének ki, ha rosszúl sűl el a dolog.


- Nincs akaraterejük.


- Nincs kezdőtőke (aki munkanélküli és nincs családja se, se barátai, aki támogatná, akkor nehéz megélni, nemhogy még spórolni a kiútra).


- Nincs akaraterejük.


- Egy kis szűk rétegre jellemző: A nagy "hazafiak", akik szó szerint még háborúba is mennének, ha a politikusaink mondanák nekik. Általában ők kisebbségi komplexusosok, és a "haza védője"-ként akar valamibe kapaszkodni, hogy ne érezze teljesen lúzernek magát.


- Nincs akaraterejük.

2013. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az utolsónak igaza van.

Én beszélek angolul elég jól. De mondjuk, ha kimennék Angliába, több millió olyan ember van, aki nálam jobban beszél. A szakmámat nem ismerik el ott. Ha már diplomám van, nem fogok takarítónőnek menni.

Állást csak úgy kapsz, ha kinti lakcímed van. Tehát ki kéne menni, kivenni egy albérletet, és ott keresgélni. Akár 6-12 hónap lehet. Rámenne az összes megtakarított pénzem. És nincs rá garancia, hogy találok. Sok embert ismerek, aki elvert így milliókat, és csalódottan hazakullogott. Plusz 3 éves a gyerekem.

Szóval igen, család, félelem, hogy elverem csak a pénzem, és nem járok sikerrel, plusz a szakmámban szeretnék elhelyezkedni, és erre szerintem elég kicsi az esély.

Plusz a férjem nem beszél semmilyen nyelvet.

Nincs akaraterőm? Lehet, nevezzük így.

Mi maradunk.

2013. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!