Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A normális ember úgy látja...

A normális ember úgy látja hogy elmegy az országból, mert nincs jövője. De hova érdemes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

"A normális ember úgy látja hogy elmegy az országból, mert nincs jövője."


Ki szerint?

2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
79%
A normális ember MEGTERVEZI és MEGCSINÁLJA a saját jövőjét.
2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem minden normális ember megy ki külföldre.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"A normális ember úgy látja hogy elmegy az országból, mert nincs jövője."

A normális ember nem nézi le azt aki kimegy és azt se aki marad, mert jól tudja hogy mindkettőnek jó oka van rá.


"De hova érdemes?"


Itt megtudhatod:


[link]

2011. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Sehová. Máshol éhínség van és háborúk.
2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 asmosys ***** válasza:
74%

Apám akkor született mikor itt minden rommá volt lőve, szegénység volt, éhezés.

Persze kényelmes lett volna lelépni.

Akarsz beszélgetni nehéz sorsokról?

Neked mi olyan nehéz?

2011. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Normális ember először körülnéz (ha eddig nem tette), elgondolkodik, hogy mitől nincs jövője (miért csak most?), kitalálja, hogyan lenne jövője (ejnye, már rég meg kellett volna tenni), azután fogja magát is nekiáll megteremteni (mi az, nincs ötlet, hogyan kell csinálni? - semmi spanyolviasz, körbe kell nézni).

A többi vagy rinyál, vagy menekül.

2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Én is elmennék szívesen, de még tanulok, és addig meg itt kell maradnom még. Amúgy meg sok helyre el tudnék menni, de valami olyanra, ahol angolul beszélnek. Négy ország is eszembe jutott, ahol szívesen élnék: USA, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland.

Szerintem egyik se szar ország.

2011. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van nem jól fogalmaztam.Sok ember úgy látja hogy elmegy az országból, mert nincs jövője. De hova érdemes? Valóban így helyesebb a kérdés!50 éves elmúltam ,három szakmám van,de munkát nem kapok. Te aki a negyedik választ adtad aki a határátlépős linket írtad ( gondolom nem a te eseted van leírva ),szóval nagyon eltér a véleményem !!!!

8 éve alkalmi munka ,jövőkép = O .És te aki azt írtad a fater akkor született amikor ..... ( ne felejtsd elmúltam 50 ) kérlek te inkább ne írj.És abban is igazatok van előbb Magyarországon kell a lehetőséget keresni ( Az utóbbi néhány évet ezzel töltöttem ). Az utolsó válaszolónak üzenem, még tanulj " amíg lehet " utána válaszd a számodra a legjobbat .Kérek mindenkit olvassátok vissza az eddig nekem írt válaszokat .Azt kérem "ha lehet " csak okos és pozitív válaszokat írjatok . Köszönöm

2011. nov. 6. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Az itteni "politikusoknak" PONTOSAN ez volt a célja hogy a magyar embereket elüldözzék a saját országukból.Hogy olyan körülményeket teremtsenek nekik,amik ellehetetlenítik az életüket,elmenjenek és "mások" megkaparinthassák az országot.Magyarok,NE menjetek el.
2011. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!