Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még nincsen elegetek abból,...

Még nincsen elegetek abból, hogy a Jobbik kampánycsatornának használja ezt az oldalt (is)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 22:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ezzel fogják beszívni amúgy.

Most nem erre az oldalra gondolok, hanem általánosságban az egész kampányukra.


Az erőszakos, hangoskodó, ugyanazt ismétlődő, a többséget agyhalott tévéfüggőnek néző kampány egy ideig népszerű lehet, de utána az emberek egyre ellenszenvesebbnek fogják találni!


Lásd ezen az oldalon is, egyre többen szólalnak fel a Jobbik ellen.


Az lesz a Jobbik sorsa, mint a direkt marketing hívásoknak! Az agresszív, kioktató stílus hosszútávon nem nyerő!

2009. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%
Egyet értek erőszakos gyerekek kampányolnak. Szerencsére mert a többi ember szem felnyilik milyen durva dolgokat is akkar a jobbik.
2009. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ezt én is hasonlóan látom.
2009. nov. 22. 22:42
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan.
2009. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Már várom azt a választ, hogy itt mindenki agymosott, egésznap a Barátok Köztöt nézi, és teljesen meghülyítette a gengszterváltás, meg a Fidesz és az MSZP is a zsidó nagytőkét szolgálja. És az emberek többsége, aki nem így látja, az hülye!
2009. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
lehet, hogy a Jobbik elleni kampány egyre hangosabb? és használja ezt az oldalt (is)?
2009. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%
Pedig egész szimpatikus volt, amíg nem erőszakoskodtak ennyire...
2009. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

Gondolkodtam már azon,hogy az ilyen kampánykérdések feltevésekor,jelzem a moderátoroknak,hogy provokatív,vagy káros a kérdés és vegyék le az oldalról.Talán mindenkinek ezt kellene tennei ?

Nem vagyok egyik pártnak sem a híve,de a Jobbik hülyeségei felbosszantanak.

A Fideszesek között is vannak Fidesz-imádók,de velük lehet értelmesen vitatkozni,a Jobbikosokkal nem.

2009. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%

HUUU de osszegyultetek!Nem vagyok hisztis es nem vagyok eroszakos.Egy felnott no vagyok 2 gyerekkel.Ti viszont azok vagytok akik itt ellen akartok beszelni egy olyan dolognak amit almomban sem mertem volna feltetelezni hogy megtortenik magyarorszagon.Buszke vagyok a magyarokra,buszke vagyok arra hogy magyar vagyok.Le mernem fogadni hogy a Jobbikrol nem tudtok tobbet mint azt amivel az Rtl.klub tele rakta a fejeteket.

Szebb Jovot nektek is!

2009. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%

"Le mernem fogadni hogy a Jobbikrol nem tudtok tobbet mint azt amivel az Rtl.klub tele rakta a fejeteket."


LOL. Máris jött a kedvenc, "RTL-agymosottak vagytok mint" szöveg, bár ez még a lightosabb verziója volt!


Az, hogy lehet, hogy én is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, szeretem a magyar dolgokat, mégis ki nem állhatom a Jobbik erőszakos propagandáját!


Bár a "hivatalos verzió szerint" a nagypártok megijedtek, és egyre több bértollnokot foglalkoztatnak!

2009. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!