Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar szélsőbaloldal hogy...

A magyar szélsőbaloldal hogy hogy nem reklámozza magát?

Figyelt kérdés

Mert be lehet őket szavazni 1990 óta a parlamentbe vagy esetleg meg lehet őket szavazni az ország vezetőinek.Nem mintha egyiket is akarnám csak érdekes hogy soha, még választások elött se lehet hallani róluk!


Rájuk gondolok:

[link]



2013. dec. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert nincs rá pénz, főleg idős tagjai vannak, van egy-két lelkesebb fiatal, de nem zömmel, mint pl. a Jobbiknál. A kampány nagy munka és sok pénz, és sok tagnak elég az, hogy nosztalgiáznak, nem is hisznek benne igazán, hogy bejuthatnak. Pedig a programjuk jó, megfelelő kampánnyal, erősebb pártszervezettel, ha eljutna mindenkihez a hangjuk, kaphatnának akár 8-10%-ot is.
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1

Jobbik az bejutott a parlamentbe és nem csak egy két lelkes tagja van! :D

Jobb példa lett volna a "magyar hajnal"!Ök képiselik a magyar szélsőjobboldalt!

2013. dec. 10. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem azt mondtam, hogy a jobbiknál kevés fiatal van, hanem azt, hogy sok, olvasd el mégegyszer.

A magyar hajnal még nem indult választásokon, és a kampányt, a pártot sem ismerem.

Szerintem a Jobbik elég szélsőjobb, de nem olyan szélsőséges, mint a Magyar Hajnal.

2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 3

Jobbik az annyira szélsőjobb mint amennyire az mszp szélsőbal!

Ez csak a média tálalása és a nagy ellenzékek "érvei" mert amúgy mással nem tudnak jönni ami jól hangzik csak hogy "szélsőjobb" !

2013. dec. 10. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá pénzük, munkáspártok támogatottsága nagyon kicsi, ha jól emlékszem 5-7,000 környékén, plusz a csatornák nem függetlenek


ugy tudom hogy:

pl m1, m2, duna, tv2 és a hir tv a fidesznek dolgoznak

rtl meg az atv meg az mszpnek

echo meg a jobbiké



államtól meg csak akkor kapnának támogatást ha megkapnák a szavazatok 1%-át



A kommunista szó meg lényegében szitokszónak számít nálunk.

2013. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha egy pártot reklámozni kell legyen bármelyik oldalon...
2021. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!