Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs Magyarországon...

Miért nincs Magyarországon szabad eutanázia?

Figyelt kérdés
Tehát az ember aláír egy szerződést, bemegy az orvoshoz, az bead neki egy injekciót és elalszik szépen.

2013. dec. 9. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
yes.. szépen..az orvos nem hóhérnak készül, az esküje nem úgy szól
2013. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Mert ez egy elb...szott ország sokminden más sincs aminek lennie kéne, meneküljetek.
2013. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"yes.. szépen..az orvos nem hóhérnak készül, az esküje nem úgy szól"


nem értem, hogy miért lenne hóhér. A hóhér nem olyan embereket segít a halálba, akik önként mennek, hanem akiket odakényszerítenek.


nem értem, hogy miért nem tudnak egyesek különbséget tenni a kettő között.

2013. dec. 10. 00:06
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
nem értem,nem értem. Te vállalnál ilyen "munkát"? (nem kell ehhez orvosnak lenni, be tud mindenki adni egy injekciót)
2013. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy vállalnék. Legyen meg az emberek szabad akarata.


Itt nem lenyakazni, ledarálni vagy szétvagdosni kell valakit, csak beadni neki egy injekciót, amitől elalszik. Nem értem, hogy ez miért para.

2013. dec. 10. 00:12
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem vállalnád, az első után belepusztulnál a lelkiismeretfurdalásba, csak nagy a szád. Nna, jó éjszakát!
2013. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De jól megmondtad. Most már büszke lehetsz magadra, hogy igazad van.
2013. dec. 10. 00:30
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Azért nem lehet, mert sokan visszaélnének vele.

Ennyire egyszerű az egész.

Gondolj bele. Amikor az öreg ott fekszik az ágyban, a betegsége annyi hogy lebénult, így ágyhoz kötött. Igaz pelenkát kell ráadni, esetleg nyáladzik, lehet beszélni sem tud már, de még elélhet akár 5-10 évig is. Jön a gyereke akinek kell az öreg háza, vagyona.. Mit is tegyen?? Ja hát majd ő mint gyám aláírja a papírt, hiszen az öreg már írni sem tud, de tudja így nem akarna élni....(a fenét nem... még a legsivárabb helyzetben is ragaszkodnak az élethez az emberek, és itt nem az unatkozó öngyilkosjelöltekre kell gondolni)..

2013. dec. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Aki véget akar vetni az életének, annak nem kell injekció. Bevesz egy marék altató/nyugtatót, és kész. Ostobaság.

Más kérdés, hogyha valaki kiköti, hogy ha gépek tartják életben, kapcsolják le. Na ilyenkor mi lenne?

2013. dec. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert ilyen félkegyelműek vannak vezető pozícióban, mint az itt látható idióták.

"Jaj hát ki fogja kivégezni?Az orvos??"

"Jaj hát vissza fognak vele élni!?"


Szerinted?

És kajak elhiszik ezek után magukról, h ők mennyire ott vannak a topon, h ők átlátják azt amit sokan nem:)

2013. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!