Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Több szimpatizánso...

Jobbikosok! Több szimpatizánsotokkal elbeszélgettem, és jobban utáljátok a Fideszt, mint a baloldalt. Megmondanátok miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok jobbikos, de a tapasztalatom (meg a szakirodalom véleménye) szerint ahol a pártok érzelmi kérdéssé válnak, ott mindig a félelem áll az utálat mögött. A félelmet pedig a bizonytalanság szüli. Ez esetben például az, hogy a szimpatizáns azt gondolja, a Fideszhez előbb megy egy jobboldali, mint a baloldalhoz. És ez a saját táborát gyengíti.

Pedig a pártszimpátia nem érzelmi kérdés. Ahol azzá válik, ott már nem a gondolat, hanem az orrnál fogva vezetés az uralkodó.

2013. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, előbb összefognának a Fidesszel a baloldal ellen, mivel valahol egy oldalon vannak, bár a Fidesz politikáját nézve erős kételyeim vannak, inkább valami összefonódást vélek a háttérben. Előbb lenne MSZP-Fidesz koalíció a Jobbik ellen, ha esélyük lenne hatalomra jutni?
2013. dec. 11. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy a baloldalt rühellik jobban. Ezt bizonyítja az is, hogy a Facebookon lájkolok között alig van olyan, aki a Jobbikot, és a baloldali pártokat lájkolja, viszont rengetegen vannak olyanok, akik a Fideszt is. Valószínűleg olyan ex balossal beszéltél, akibe még 98-2002-ben telepítették a dögöljönmegazorbáncigány programot, és azóta sem sikerült unistallálnia.
2013. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, akár hiszed, akár nem, a jobbikosok sem egyformák.
2013. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja, a jobbikosok sem egyformák, úgyhogy ezügyben az ismerőseidet kérdezd :)


Vannak hazafias érzelmű jobbikosok, akikhez a Fidesz is közel áll hozzájuk ilyen szinten, de mégis a Jobbikot választották. A baloldalt egyenesen rühellik!


Aztán vannak a baloldalról idetévedt emberek, akik a Fideszről hallani sem akarnak de a "ki a multikkal" szöveggel egyetértenek, és a cigányokat sem szeretik... A hazafiassággal meg nem törődnek...

2013. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Jobbikosok 90%-a szerintem utálja az MSZP-t, gyökeres ellentétei, és előbb szavaznának a Fideszre, mint az MSZP-re. A Jobbikban is van egy polgári, nemzeti oldal, mint a Fideszben.
2013. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!